Göğüs Büyüten Masaj Yöntemleri

Göğüs Büyüten Masaj Yöntemleri

Göğüsleri büyütmek için bayanlar bazı yöntemleri denemek istiyorlar.Bu yöntemlerden biride masaj yöntemidir.Göğüs büyüten masaj ile göğüslerimizde bir büyüme sağlamak mümkün.Göğüslerinizi büyütmek için uygulayabileceğiniz masaj yöntemlerinin neler olduğuna yer verdik.

Göğüslerinizi masaj ile büyütmek mümkün

Göğüsleriniz için sütyen seçmek için dikkat edilmesi gerekenler hakkında olan Doğru Sütyen Seçme Yöntemleri yazımızıda inceleyebilirsiniz.

Göğüs Büyüten Masaj

Kadınlar için göğüs büyütme yöntemleri;

  • Avuç içinizin göğüs uçlarına getirerek elinizi göğüsünüze yerleştirin. Yaklaşık beş dakika süresince hafifçe vücudumuzun iç kısmına doğru dairesel hareketler yapın.
  • Kolunuzu dimdik olacak şekilde yukarı kaldırın. Boşta kalan elinizle, koltuk altınızdan göğsünüzün iç kısmına doğru ovarak 5 dakika kadar masaj yapın.
  • Göğüslerinize hafif bir şekilde baskı uygulayarak birbirine doğru yaklaştırıp, uzaklaştırın. Bu hareketi 3 dakika kadar tekrarlayın.
  • Göğsün hemen altı tarafına elinizi yerleştirin ve bu bölge ısınana kadar sıvazlayarak masaj yapın ve ısındıktan sonra elinizi göğüs çevrenize doğru kaydırarak sıvazlamaya devam edin.
  • Elinizi göğsünüzün birinin üzerine yerleştirin, göğüs çevresinde ileri geri hareketler yaparak masaj yapın, sonra diğer göğüse geçin.
  • Göğüslerinizin tam ortasına, ellerinizi üst üste gelecek şekilde yerleştirin ve hafifçe baskı uygulayın. Hemen ardından göğüsün alt kısmını ovalayın. Bu işlemi birkaç kez tekrarlayın.
  • Omuz başından başlayarak, boyun ile göğüs arasındaki bölgeyi sıvazlayın, daha sonra ellerinizi üst üste koyup göğüslerinize hafifçe baskı uygulayın ve masajı sonlandırın.

 

31 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.233 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git