in

2015 Ekose Gömlekler Mudo’dan

Kareli gömlekleri sever misiniz? Galeride göreceğiniz Mudo ekose bayan gömlek modelleri hoşunuza gidecektir o halde. Ekose gömlek modellerinin dar veya normal kesim olanlarını jean pantolonun içine sokup belinize kalın bir kemer takarak günlük kombinler yapabilirsiniz. Üstünüze bir de kısa yelek alırsanız daha kovboy havalı bir kombin olur. Tam olarak bu havayı yaratmak istiyorsanız dar paça pantolon ve çizme kullanabilirsiniz. Uzun ve bol gömlekler taytlarla, skinny jean pantolonlarla çok güzel durur. Kareli gömlek modelleriyle yapabileceğiniz çok şey var yani. Bu tip gömlekleri spor eteklerle de kombinleyebilirsiniz.

Kareli kadın gömlek modelleri her zaman alıcısı olan giyim eşyaları arasında yer alıyor. Bu erkekler için de geçerli. Özellikle spor giyim tarzını seven ve mümkün olduğu kadar bu tarz giyinen kişilerin dolabında her zaman bu tarzda bir veya birkaç gömlek bulunuyor. Ekose gömlekler düz renkli blazer ceket modellerinin içinde de güzel duruyor. Grunge giyim tarzının 2014 – 2015 sonbahar kış kadın modası trendlerinden biri olduğunu da unutmayalım. Modaya uygun giyinmeyi sevenler bu kış dolaplarında ekose desenli birkaç parça giyim eşyası bulundurmalılar, çünkü bu desen grunge tarzının belli başlı unsurları arasında yer alıyor.

Mudo’dan seçtiğimiz gömlekler arasında hoşunuza gidecek parçalar çıkacağını tahmin ediyoruz. Bu tarz gömlekleri tutku derecesinde seviyor ve fazla sayıda almak istiyorsanız kampanya ve indirimleri takip etmeyi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlişkinin başlama şekli, sonunu belli ediyor

Star Tv 2015 Yılı Süprizlerini açıkladı