Bayanin.com

Kadın ve Yaşam

2015 Payetli etek modelleri

2014-2015 trend parçalarından bir tanesi de payet! Aslında çoğu bayan çok gösterişli diye tercih etmese de doğru kombinlendiğinde gerçekten çok hoş görünen kumaşlardan birtanesidir.

Payetli Etek Nasıl Kombinlenir?

Eğer payetli bir etek tercih ettiğinizde, üzerinize giyineceğiniz bluzun çok sade olması gerekmektedir. Zaten payet oldukça dikkat çeken bir parça olduğundan sadece bakışları eteğe toplamalıyız. Bluzda etek gibi gösterişli olursa eminiz ki kötü bir görünüm sergileyeceksiniz. Unutmayalım ki etek dışında tüm parçalarınız sade olmalıdır. Buna makyajda dahildir. Örneğin dudakları ön plana çıkardığımızda gözleri daha geri planda tutmalıyız. Böylece orantılı ve şık bir kombin yapmış olacağız.

Payetli eteğin pek fazla renk çeşidi olduğu söylenemez. Genelde daha çok gri, altın sarısı, yeşil ve mavi renkler daha sık kullanılmaktadır. Ayrıca kombinleyeceğiniz parçadaki renk uyumlarının da çok önemli olduğunu belirtmeliyiz. Payetli etekleri deri ceketler ve kot gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Sizde aşağıdan galerimize göz atarak payetli eteğin nasıl kombinlendiği hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.