2015 Yeni Sandalet modelleri

2015 Yeni Sandalet modelleri

Sandaletler yaz mevsiminin vazgeçilmez ayakkabılarıdır. Yaz neredeyse sandalet olmadan geçmez. Sandalet modellerli de her yıl olduğu gibi 2013 yılında da çeşitlenmiştir.

2014 yaz sandalet modelleri genellikle taş süslemeli sandaletlerdir. Bunun yanında düztabanlı sandaletler de yoğun şekilde talep edilmektedir. Çiçekli sandalet modelleri her yaz olduğu gibi bu yaz da kadınların vazgeçilmezlerindendir. Sandaletlerde marka ve model oldukça önemlidir. Genellikle parmak arası sandaletler olduğu gibi bant şeklinde ayağı saran sandalet modelleri de bulunmaktadır.

2014 yaz sandalet modelleri arasından seçim yaparken daha çok her zaman giyebileceğiniz tarzda mesela düz beyaz veya düz siyah renkleri tercih edebileceğiniz gibi, farklı elbiselerle giyebileceğiniz rengârenk modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu konuda esnek davranmalısınız. Çünkü sandalet modelleri giderek değişmektedir ve hızlı bir şekilde yıprandığı için ve çoğunlukla ucuz oldukları için birkaç model almak konusunda tereddüt etmemelisiniz.

Her yaz olduğu gibi bu yaz da sandalet modellerinde sarı, yeşil, mor, mavi, kırmızı renkler ve bu renklerin karışımından oluşan çiçekli sandalet modelleri tasarlanmıştır. 2014 sandalet modelleri arasında topuğu yüksek olanlar da alçak olanlar da bulunmaktadır. Önemli olan sizin kendinize yakıştırdığınız bir modeli tercih etmeniz olacaktır. Tabii en önemli özellik rahatlıktır. Giydiğiniz sandaletler sizi rahat ettiriyorsa doğru seçimi yaptığınız söylenebilir. Elbisenizle uyumlu pek çok farklı sandalet modeli ile karşılaşacaksınız.

23 Mart 2015 tarihinde eklendi, 3.702 kez görüntülendi.
2015 Yeni Sandalet modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ss dedi ki:

    fotoğraf 26 olarak geçen sandalet hangi markanın nereden temin edebiliriz????

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git