Bayanin.com

Moda ve Yaşam

Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri

Dolgu topuklu ayakkabılar özellikle topluklu sevipte sağlığına önem veren bayanların tercihidir. Bizler de bayanin.com editörleri olarak sizlerin en çok beğenilien ve en çok tercih edilen dolgu topuklu ayakkabıları derledik.Önü kapalı ve açık dolgu topuklu ayakkabı modelleri ile şıklık ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyenler için tercih edilebilecek ayakkabı modeli.

Dolgu Topuklu Ayakkabılar

Dolgu topuklu ayakkabılar diğer topuklu ayakkabılara göre daha sağlıklı ve rahat modellerdir.Rahatlığı yanında ayakkabı firmaları tarafından oldukça şık ve güzel dolgu topuklu ayakkabı modelleri üretilmektedir.Yazlık ayakkabı modelleri arasında yerini alan bu ayakkabılar ayrıca diğer sezonlarda da tercih ediliyor.Dolgu topuklu modeller arasında birçok renk seçeneği mevcut olduğu gibi ayrıca ipli, deri ve taşlı modellerde göze çarpıyor.Bir diğer yazıda Topuklu ayakkabı modelleri tanıtmıştık ve  dolgu topuklu modelleri bu yazıda en çok beğenilen ve trend olan tasarımları bir araya getirdik.

Sizlerde dolgu topuklu ayakkabı modelleri içerisinde beğendiğiniz modelleri yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.