Erkeklerin Kadınlarda En Beğendiği Saç Şekilleri

Yapılan araştırmalar ile bayanların kullandığı saç modelleri içerisinde erkeklerin en çok beğendiği saç modellerini ortaya çıkartmışlar.

Erkeklerin En Çok Beğendiği Bayan Saç Şekilleri

Erkekler kadınlarda en çok uzun saç, dalgalı saç ve fönlü saçları beğeniyorlar.İşte erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği saç şekilleri;

Uzun Saçlar

Uzun Saçlar

Erkeklerin kadınlarda beğendiği saç modelleri ile ilgili yapılan araştırmalarda uzun saçlar daha çok beğenildiği ortaya çıkmış.Uzun saçlı bayanların erkekler tarafından daha çok beğenildiği gözlenmiş.Sonrasında ise dalgalı saçlar geliyor.

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri

Erkekler ikinci olarak bayanlarda en çok dalgalı saçları beğeniyorlar.Dalgalı saçlar bayanları daha çekici gösterdiği düşünülüyor.

Fönlü Saç Modelleri

Fönlü saç modelleri

Sonraki beğenilen saç modeli veya şekli ise fönlü saç modelleri oluyor.Erkekler bayanlarda fönlü ve düz saç şekillerini beğeniyorlar.En çok beğendikleri saç şekilleri arasında düz saç modelleri de yer alıyor.

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Saç Modelleri

Ve genel olarak beğenilen saç modelleri ile bir araya getirdiğimiz saç şekilleri ve modelleri galerimiz ile güzel saç şekillerinin resimlerine yer verdik.İşte erkeklerin beğendiği saç modelleri;

27 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.639 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git