işte benim stilim’de kim birinci oldu?

işte benim stilim’de kim birinci oldu?

TV 8 ‘ de yayınlanan işte benim stilim’de birinci olarak  100 bin tl nin sahibi Emel Özkızıltaş oldu.
Herkesin merak ettiği soru: İşte Benim Stilim yarışmasını kim kazandı? 100 milyar kimin oldu? İşte Benim Stilim final gecesinde (3 Nisan) kim elendi? Nazlı Hamarat ile elemeye kalan İlbige Uzun, yarışmaya veda etti. TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bu Stil Benim adlı moda-magazin programında bu akşam büyük final heyecanı yaşandı. Konuk jüri Bengü şarkılarıyla izleyenlere coşku dolu anlar yaşattı. Çiğdem Çelik giydiği gelinlikle gözyaşlarına boğuldu. Bu Stil Benim’de kim elendi sorusunun cevabını öğrenmeye artık dakikalar kaldı.

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMASINDA FİNAL GECESİNDE YAŞANANLAR
İşte Benim Stilim final gecesinde İlbige Uzun yarışmaya veda etti.

İşte Benim Stilim’de kim elendi? Nazlı Hamarat ve İlbige Uzun için oylar iki iki eşitlenirken sonucu Nur Yerlitaş belirledi. Nurella, İlbige Uzun’un adını verdi. Jüriden en az puanı alan Nazlı Hamarat oldu. Zeynep’in hafta içindeki puanları onu bu gecede koruma altında tuttu. Dolayısıyla kimse onun adını söyleyemedi. İlbige Çiğdem, Çiğdem de İlbige dedi. Zeynep de İlbige’nin adını verdi. Emel de İlbige’nin ismini verdi. Elenme heyecanını yaşayan iki isim Nazlı Hamarat ve İlbige Uzun oldu.

İşte Benim Stilim’de elenen isim belli oldu. Jüriden en az puanı alan Nazlı Hamarat ile oyuncuların ismini söylediği İlbige Uzun elenme korkusu yaşadı. İşte Benim Stilim’in 12 haftasında, final gecesinde yarışmaya veda eden isim

İlk ismi Uğurkan Erez açıkladı. Uğurkan Erez “Üzülürek de olsa İlbige’nin adını veriyorum” dedi.

Konuk jüri Bengü, Nazlı Hamarat’ın adını verdi.

Ivana Sert de İlbige Uzun’un adını verdi. Böylelikle iki İlbige bir Nazıl Hamarat oldu.

Kemal Doğulu Nazlı Hamarat’ın adını verince durum eşitlendi.

Nurella da İlbige Uzun’un adını verdi.

İşte Benim Stilim büyük final gecesinde İlbige Uzun yarışmaya veda etti. Nazlı Hamarat ise ikinci elbisesini giymeye ve final için yarışmaya hak kazandı.

İŞTE FİNAL GECESİNDE YAŞANANLAR
Bu Stil Benim final gecesi kim kazandı? Bu sorunun yanıt bulmasına artık dakikalar kaldı. Bu Stil Benim’de kim elendi? Yarışmaya bu akşam bir kişi daha veda edecek. Finalde dört kişi mücadele edecek.

Bu Stil Benim final gecesi kim kazandı sorusu SMS ile halk oylamasının ardından belli olacak. Kazanan 100 bin liralık ödülün sahibi olacak.

Sayfa başına git