in

Streç Film ile Zayıflama

Yıllar boyunca kilolarından şikayetçi olanlar, özellikle de kadınlar belki de yüzlerce farklı yöntem denediler ve her geçen gün yeni bir tanesi daha peydah oluyor. Ama hiç kimse yediklerine bir çeki düzen verip spor yapmayı göze almıyor. Bu yöntemlerden birisi de vücudun belli bölgelerine streç film sarıp zayıflamak.

Streç Film ile Göbek ve Bacak Eritme Mümkün mü?

Hayır değil. Zayıflamak için tek geçer şart aldığınız kalorinin, harcanandan daha az olması. Tabi sadece kalori hesabı yaparsanız ve kalitesiz besinler alırsanız, ya da spor yapmazsanız kilo verebilirsiniz ama bunun sadece yağlardan gideceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Streç sararken çabalayıp enerji harcıyorum derseniz durum farklı tabi.

İkinci yanlış ise bölgesel zayıflamanın mümkün olduğunu zannetmek. Siz isterseniz yıl boyu bir bölgenizi streçle sarıp gezin, sadece o bölgedeki yağları yakmanız mümkün değil. Nereden yağ yakılacağına siz değil, ancak vücudunuz karar verir. Yağlanırken hangi sırada vücudunuz yağ bağladıysa; film, yağ yakarken geri sarılır. Yani en son yüzünüzde yağlanma baş gösterdiyse, ilk yağ yakımı yüzünüzden başlar.

Kısaca bırakın bu şaklabanlıkları ve para tacirlerinin oyunlarını. Beslenmenize bir çeki düzen getirin ve bu konuda bilginiz yoksa bir profesyonelden destek alın; hayatınıza da sporu dahil edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yeni Moda Tül Etek Modelleri

Kirpikleri Daha Dolgun ve Uzun Gösterme