Bayanin.com

Kadın ve Yaşam

Trompet etekler Son zamanların modası

Son yıllarda popülerliği oldukça artan trompet eteklerle artık daha fazla karşılaşır olduk. Klasik etek modellerinden sıkıldıysanız bu model tam da size göre. Üstelik trompet etekleri hem iş hem de günlük hayatınızda kolaylıkla kombin etmeniz mümkün.

Trompet etekler, kalça ve baseni saran sonrasında peplum gibi açılan modellerdir. Sezonun trendleri arasında yer alan bu etekler farklı renk ve desen seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Trompet etek kareli

 

Trompet etekler hem kullanım hem de kombin açısından oldukça rahat. Şık bir gömlek ve topuklu ayakkabılarla tamamlayacağınız trompet eteklerden bir tane mutlaka edinmelisiniz. Özellikle geniş basenlere sahipseniz bu etekleri tercih edebilirsiniz. Trompet eteklerde asimetri olduğundan basen kalınlığınız ortadan kalkacak, bacaklarınız daha ince görünecektir.

Trompet etek beyaz

Çalışan bayanlar trompet etekleri güzel bir şekilde kombinleyerek ofis şıklıklarına şıklık katabilirler. Günlük yaşamda kullanım için ise trompet etekler salaş tshirt veya sweatshirtler ile birlikte kullanılabilirler. Yalnız üzerine giydiğiniz parçayı eteği ön plana çıkarmak adına eteğin içine sokmayı unutmayın!

Trompet etek mini kısa beyaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.