in

Tulum Modelleri

Yeni tulum modelleri ile bayanların ilgi gösterdiği renk ve seçenekler ile en güzel modelleri bir araya getirdik.Tulum modellerinde genel olarak tek bir renk kullanıldığı görülüyor ancak iki veya daha renkli modellerde mevcut.Tulum modelleri için genel olarak bol paçalı modeller görülmekte.Dar paçalı modellerde bulunuyor.

Tulum Kombinleri

Tulum modellerini kombin yaparken genel olarak ayakkabıda tercihiniz topuklu ayakkabı olmalı.Babet ayakkabı da tercih edilebilir ancak topuklu ayakkabı ile daha iyi bir kombin yapabilirsiniz.Bele bir kemer takılarak zarifliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.Özel davet ve gecelerde abiye tulum modelleri tercih edilebiliyor.Abiye tulum için genelde uzun boylu ve uzun bacaklı bayanların tercih ettiği görülüyor ancak diğer bayanlar yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile güzel bir görünüm elde edebilirler.

En Güzel Tulum Modelleri

Abiye Tulum Modelleri

Düğün, nişan ve özel davetlerde tercih edebileceğiniz bir model olan abiye tulum modelleri için oldukça şık ve güzel tasarımlar bulunuyor.Güzel bir topuklu ayakkabı ve çanta ile şık bir görünüm katabilirsiniz.

Tulum Modelleri 

Sizlerde tulum modelleri arasında beğendiğiniz modeller bulunuyorsa, bu modelleri bizlerle yazımıza yorum yaparak paylaşımda bulunabilirsiniz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kalem Elbise Modelleri

Şık Numaralı Gözlük Modelleri