in

Elçin Sangu Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Elçin Sangu Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Güzelliği ile hem erkek hem de kızların kalbini çalan başarılı oyuncu Elçin Sangu saç rengini merak edenlere bilgi vereceğiz. 

Elçin Sangu Saç Rengi 

Elçin Sangu Saç Rengi

Elçin Sangu‘nun saç rengi son zamanda çoğu kişide görülen bir renk olmaya başladı. Öyle ki moda saç renklerinden biri olarak ön plana çıkıyor diyebiliriz.Saç diplerini incelediğimiz zaman daha çok  doğal tonlarda bakır rengi olduğu görülüyor. Fakat burada bakır rengin doğal tonu kullanılmıştır. Yani çok fazla göz yormayan bir renk tercihi yapılmıştır. Normal şartlarda bakır rengine baktığımız zaman daha dikkat çekici bir renktir. Nerede olursanız olun saç renginizle anında dikkat çekebilirsiniz. Fakat Elçin Sangu’nun saç rengi diğer bakır renklere çok fazla benzemiyor. Her ne kadar bakır rengine yakın bir tonlama da olsa da çok fazla doğal duruyor. Bu da yüzüne ayrı bir masumiyetin yansımasına neden oluyor. Ten rengi de beyaz olduğundan dolayı bu renk oldukça hoş yakışmış diyebiliriz. Beyaz ten renginin yanı sıra saç renklerinde de bakır kahve rengi hakimdir. Bakır açık kahve rengine sahip olan Elçin Sangu güzelliği kadar saçlarıyla da çok fazla konuşuluyor. 

Bakır rengi hakkında tonları, boya numaraları, ünlülerden kullananlar gibi tüm detayların yer aldığı Bakır saç rengi yazımıza da göz atmalısınız.

Elçin Sangu Saç Renkleri

Elçin Sangu Saç Rengi Doğal Mı

Saç rengi doğa mı diye düşünenleriniz çok fazla olabilir. Kiralık Aşk filminin Defnesi olarak bilinen Elçin, saçlarıyla çok fazla gündemde tutuluyor. Saç rengi gerçekten doğal mı diyenler için evet yanıtını vermek mümkündür. Çünkü İlkokula giderken çekilmiş olduğu resimde de aynı saç rengine sahip olduğu görülüyor.

Elçin Sangu İlkokul Fotoğrafı

Paylaşmış olduğu çocukluk resimde ki kızıl saçlı hali, saç renginin doğal olduğunu da kanıtlamış oldu. 

Elçin Sangu Saç Modelleri
Elçin Sangu Topuz Saç Modeli

Elçin Sangu Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Elçin Sangu Saç Modelleri

Saç rengi nasıl elde edilir diyenler için oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bakır saç rengi ile açık kahve rengini birbirine karıştırdığınız zaman daha doğal renk tonlarına sahip olabilirsiniz. Fakat böyle bir saç rengine sahip olmak içinde bu işlemi çok kolay bir şekilde yapmanız mümkündür. Böylelikle daha doğal bir saç rengine kavuşmanız da gerekecektir. Görsel yönden güzel görünmeye başlayabilirsiniz. 

Düz Uzun Saç Modeli

Görsellerin Kaynağı: İnstagram @elcinsangu

Farklı tonların ve modellerin yer aldığı ile Kızıl Saç Modelleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sizlerde bu saç rengini nasıl elde ettiğiniz ile ilgili bilgi ve tecrübelerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir Toptan Giyim

İzmir Toptan Giyim Firmalarına Nasıl Ulaşılır?

How to Make Baking Soda Powder

How to Make Baking Soda Powder