in

Gelin Başı Modelleri ile En Güzel Gelin Saçları

Düğün töreni bütün ayrıntıları ile gelinler için önemlidir fakat düğünün başrolünde siz olacağınız için her şeyiyle özel olan siz olacaksınız ve saçınız da tıpkı sizin gibi özel olmalıdır.

Düğün günü gelinliğinizden sonra dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biri de ”gelin başıdır.” Çünkü özenle seçtiğiniz beğendiğiniz gelinliğiniz, ayakkabılarınız ve gelin çiçeğiniz ile birlikte gelin saçınızda isteğiniz üzere yapıldığı takdirde hazırlığınız tamamlanmış olacaktır. Sizin için hazırlamış olduğumuz yazımızda size yardımcı olacak, size fikir verecek gelin başı modellerinden bahsedeceğiz.

GELİN BAŞI SAÇ MODELLERİ

Gelin başı modellerine verilebilecek modeller öncelikle saç uzunluğunuzla alakalıdır, bir diğer unsurda tabi ki seçeceğiniz ve içlerinden tercihinizi kullandığınız gelin başı modelleri gelinlik modelinize de bağlıdır. Örneğin sırt dekoltesi olan bir gelinlik giyecekseniz tabi ki saçınızı açık bırakmanız doğru olmaz, dağınık topuz modellerini tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Ya da straplez bir gelinlik modeli tercihiniz ise saçlarınız açık bırakıp uç kısımlarına doğal görünecek bukleler yaptırmanız güzelliğinize güzellik katacaktır.

Şık Gelin Başı Modelleri

GELİN BAŞI TOPUZ

Topuz ve Aksesuarlı Gelin Başı Modelleri

Gelin başı topuzu gelinlerin evlenirken aslında akıllarına ilk olarak gelecek olan modeldir. Çünkü dağınık, sade, örgü başta olmak üzere seçebileceğiniz birçok seçenek modeli vardır. Saç modelinizi yaptırırken yukarıda da bahsettiğimiz üzere mutlaka yüz tipinize ve gelinliğinizin modeline uygun olarak yaptırmanız önerilir. Örneğin geniş bir yüzünüz varsa yüzünüzü daha dar göstermek adına dağınık bir topuz tercih edebilirsiniz ya da tepeden sıkı bir topuz yaptırarak yüzünüzü olduğundan daha fazla öne çıkarabilirsiniz.

GELİN BAŞI ÖRGÜ MODELLERİ

Sarışın Gelin Başı Modelleri

Size bir diğer tavsiyemiz büyülü bir görünüm kazandıracak, güzelliğinizi daha da katlayacak olan örgü modelidir. Eğer düğününüzde gelin başı örgü modelleri seçeneklerinden oluşan dağınık bir model tercih etmek istiyorsanız saçlarınızın uzu olması ebette ilk koşuldur fakat uzun olmaması durumunda ek saç seçeneğiyle elbette bu modeli kullanabilmeniz mümkün. Size önerimiz eğer dağınık örgü modelini tercih edecekseniz gelinliğinizin daha sade olmasını tercih etmenizi öneririz.

GELİN BAŞI DAĞINIK TOPUZ

Bu modelimizin daha çok önerildiği gelinlerimiz yuvarlak yüze sahip olan gelinlerimizdir. Gelin başında dağınık topuz modeli yuvarlak yüze sahip olan gelinlerimize önermemizin sebebi bu modelin yüzünüzü daha ince gösterecek olmasıdır ve hatta yanlardan iki tutam saç bırakmanız kendinizi daha iyi hissettirecektir. Hafif dağınık duran bu saç modelini mutlaka askısız (straplez) gelinlik modellerini tercih etmelisiniz.

 

Tül Gelin Başı Modelleri

Duvaklı Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri Görsel Galeri

Gelin başı modelleri için hazırladığımız galerimiz;

Ayrıca bir gelin başı modelleri için farklı örnekler bulunan Gelin saçı modelleri yazımızı inceleyebilir ve farklı gelin saçı modelleri bulabilirsiniz.

Yazımızda yer alan gelin başı modelleri arasından beğendiğiniz modelleri bizlerle paylaşmak için yazımıza yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bayan Yeni Kısa Saç Modelleri

Erkeklerin Kadınlarda En Beğendiği Saç Şekilleri