in

Gri Saç Kimlere Yakışır ve Modelleri

Son zamanların modası olmaya başlayan metalik tonlar, saçlarda doğal renklerin dışına çıkılmasıyla giderek yaygınlaşıyor. İlk başlarda farklı tarzlarıyla göze çarpan gençler tarafından tercih edilen gri renk saç boyası, yaşlanmayla birlikte gri saç renkleri aralarda görünmeye başlayanlar arasında da saçların renkli kısımlarının tamamen boyanarak gri saç rengi sahibi olma trendi yayılmış durumda. Herkese yakışmayan gri saç, küllü gri saç rengi, gümüş gri saç boyası ve koyu gri saç boyası hakkında merak edilenleri ve tüm bilinmeyenleri sizler için derledik.

Gri saç kimlere yakışır

Eğer kendi halinde, sessiz sakin, hanım hanımcık bir kadınsanız ya da sessiz bir beyefendiyseniz gri saç hevesine hiç kapılmayın deriz. Çünkü gri saç rengi her ne kadar çok havalı ve güzel dursa da ne yazık ki herkese gitmemektedir. Gri saç boyası daha çok farklı giyim tarzına sahip kişiler tarafından tercih edilmekte olup, sıra dışı bir saç rengi olması sebebiyle de herkese uymamaktadır. Gri saç kimlere yakışır sorusunun cevabı tam olarak verilemese de, yaşlılıktan kaynaklanan beyazlamalardan dolayı saçta ortaya çıkan grilikleri tamamen kapatmak amacıyla uygulanacak koyu gri saç boyası erkekleri çok daha genç ve havalı göstermektedir.

Güzel gri saç modelleri

Gümüş gri saç boyası kadınlara daha çok yakışmakta olup esmer ten rengine sahip kişilere birebir uymaktadır. Gri renk saç boyası yaptırmaya yeni karar vermiş olanlara doğal saçlarıyla biraz daha uyumlu küllü gri saç rengi önerilmektedir. Gri saç renkleri gençler ve kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Saçlarını gri renge boyatmak isteyenlerin gri saç kimlere yakışır konusunu önceden araştırmaları tavsiye edilir.

En güzel gri saç modelleri

Gri saç boyası

Gri renk saç boyası doğru rengin verilmesinin ve uygulamanın zor olduğu bir renktir. Gri saç rengi sahibi olmak isteyenler bu hususu göz önünde bulundurmalıdırlar. Gri saç platin saç rengi kadar zor uygulanmasa da saçın rengi en iyi şekilde alması için gri saç boyası saç rengi iyice açıldıktan sonra uygulanır. Çok farklı renk tonları bulunan gri saç renkleri küllü gri saç rengi, gümüş gri saç boyası ve koyu gri saç boyası gibi çeşitlere sahiptir.

Şık gri saç modelleri

Gri ve siyah ombre saç modelleri

Saçlarını gri renge boyatacakların güvendikleri bir kuaförle öncesinde konuşup istediklerini renk tonunu doğru bir şekilde karşı tarafa anlatmaları, sonrasında saçlarına o renge ve renk tonuna en iyi şekilde gidecek modelin elde edilebilmesi adına keserek şekil verilmelidir. Gri saç renginin çok uzun süre dayanıklı olmadığının unutulmaması gerekir.

Gri saç modelleri

Gri Saç Modelleri

Sizler için hazırladığımız en güzel gri saç modelleri;

One Comment

Leave a Reply
  1. Ben bu renge hastayım ama saçlarım çok koyu olduğu için boyama denemem tam bir fiyasko oldu saçlarım yandı belimin altına kadar saçlarım var ve bob kesim yapalım uzadıkça keselim düzelir yavaş yavaş diyor kuaför zaten benim saçım yavaş uzuyor yandı iyice yavaş olucak bu sebeple herkese sordum söylenen herşeyi denedim ama en sonunda canım arkadaşım doğal olan bir keratin bulmuş patentli olanından aldık saçlarım düzeldi düzgün bir şekilde boyattım artık boya yaptırmadan öncede kullanıyorum ki saçlarım güçlü ve sağlıklı olsun ve sorun yaşamıyım diye kullanmaya başladıktan sonra hiç sorun yaşamadım hiç bu yüzden yazmak istedim bu renge benim gibi hayran olan ama yanma korkusu ile yapamayan varsa diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nude Rengi (Ten Rengi) Ayakkabı Modelleri

Hafif uçuş abiye modelleri