in

Plaj Çantası Modelleri

Yaz geldi sayılır ve bikini, mayo alışverişleri de artık başlıyor. Peki, plaja giderken cüzdan, kitap gibi eşyalarınızı neyin içerisinde koyacaksınız? Tabii ki bikini veya mayonuza uyan bir plaj çantasına. Son zamanlarda ortaya çıkan çeşitli plaj çantası modelleri arasında hasır olanlar, plastik olanlar, kumaş olanlar, deri olanlar ve şeffaf olanlar bulunmaktadır. Sizde tüm bu modeller arasından mayo veya bikinilerinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Plaj-Çantası-Modelleri

Plaj Çantaları 

Çeşitli plaj çantası modellerini çeşitli mağazalardan inceleyebilir ve son derece hoş modelleri yaz aylarında kombinleyebilirsiniz. Şeffaf olan modeller genellik ile hoş görünseler dahi çok tercih edilmemelidirler. En nihayetinde denize girdiğiniz zaman ve plaj çantanızı sahilde bıraktığınız zaman eşyalarınızın güvende olduğundan emin olmak istersiniz. Fakat şeffaf modellerden tüm eşyalarınız görünecektir. Hasır modeller son derece hoş görünmektedirler. Hele ki kurdele takviyelerine bir de hasır şapka eklerseniz son derece yaza uygun ve hoş bir plaj kombini yaratabilirsiniz.

Bizde sizler için en hoş plaj çantası modellerini araştırdık ve seçimlerimizi yaptık. Önerilerimizden size bir galeri hazırladık.

Plaj Çanta Modelleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dantelli Pantolon Modelleri

Sprey-On Oje ile Yeni Trend Sprey Ojeler