in

Bayan Terlik Modelleri

Sıcakların bastırmasıyla hanımların en çok tercih ettikleri ve severek giydikleri terlik modası başladı. Bayan terlik modelleri bilindiği üzere hem marka hem model olarak çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Hanımların terlik çeşitlerine göre marka tutkuları vardır.

Yazın En Trendi Bayan Terlikleri

Adidas terlikler rahatına ve spor giyimine düşkün hanımların tercih ettiği; genellikle spor model terliklerdir.

Arow marka terlikler şıklığın ve rahatlığın adresi ve bayan ev terliği modelleriyle zirvelere oturmaktadır.

Zizigo marka terlikler günlük ve gezmelik rahat ve şık tasarımlarla gönül tahtlarına oturur ve günlük seçimlerde renkleri ile göz kamaştırmaktadır.

Twigy bayan yazlık terlik olarak özellikle deniz kenarında giyilen şık ve rahat modellerle çok rağbet görmektedir.

Bambi gönüllerin sultanı; rahatlık ön planda tutulan terlik ve ayakkabılarıyla ön plana çıkan bir markadır ve öncülüğü elinden bırakmamaktadır.

Muya terlikler rahatlıkla ön plana çıkmaktadır ve özellikle ortopedik terlikleri ve bayan deri terlik modelleri ile öncü markadır.

Ceyo çocuk terlikleri ve bayan terlikleri ile sektöre ilk başlayan isimlerdendir ve hanımların yıllardır tutkusu olmuştur.

Deichmann özellikle bayan kış terliği imalatın da bir numaralıdır. Hanımların kış terliği alırken tek tercihi olmaya ve rahatlığıyla gönülleri fethetmeye devam etmektedir.

Bayan Terlik Modeli Resimleri

Bayan terlik modelleri saymakla bitmeyecek kadar çok ve çeşitlilik gösterir. Dolgu topuğundan ince topuğuna, kışlığından yazlığına, sporundan klasiğine, ev terliğinden, günlük terlikler, gezmelik terliklere, plaj terlikleri ve daha niceleri olarak model ve markada sınır yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vakko Gelinlik Modelleri

Göbeği Gizlemek İçin Nasıl Giyinmeli