in

Muscoflex Duo Tablet

Muscoflex Duo Tablet

Muscoflex Duo Tablet, kapsül formuna sahiptir. İçeriğinde Tiyokolşikosid etkin maddesini barındırır. Genel olarak 10, 14 ile 20 kapsül içeriği olan kutularda temin edilir. Aniden oluşan omurilik odaklı ağrılarda ve kas kasılmalarında başvurulur. Ek tedavi noktasında son derece etkili bir ilaç olarak kabul görür.

Bu ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.Burada yer alan bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayınız.Aksi durumunda yaşanabilecek sağlık sorunlarından dolayı sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Muscoflex Duo Tablet Nedir?

İltihap giderici niteliğinin yanında aynı zamanda ağrı kesici ve kas gevşetici gibi özellikleriyle de tanınan Muscoflex; kas-iskelet hastalıklarında, eklem kireçlenmelerinde, boyun ve sırt bölgesindeki ağrılarda, burulma ve incinmelerde sıkça kullanılmaktadır.

Kas gevşetici olarak jel, krem olarak kullanacaksanız Muscoflex Duo Jel yazımıza göz atmalısınız.Kullanımı ve diğer detaylar yazımızda mevcut.

Muscoflex Duo Tablet Ne İşe Yarar?

Muscoflex Duo Tablet, şişlik, ağrı gibi şikayetlerde tercih edilen bir ilaçtır. Omurga odaklı rahatsızlıklarda, harici romatizma tedavilerinde oldukça etkilidir. Şişlik, iltihap ve ağrı gibi şikayetlerin dinmesini sağlar.İlacın kullanımı ortalama 6-7 gün civarında sürer. İlaç oral kullanımlar için uygun bir ilaçtır. Bir bardak suyla tek parça halinde ağzından alınmalıdır. Dozu yüksek olduğu için çocukların kullanması yasaktır

Muscoflex Tablet

Muscoflex Duo Tablet Ne İçin Kullanılır?

İlaç genel anlamda omurga rahatsızlıklarında, kas ağrılarında, kasılmalarında kullanılır. Ayrıca romatizmal hastalıklarda ya da bazı cerrahi operasyonların ardından oluşan ağrılara karşı da kullanılır. Yine de hekim kontrolü dışında kesinlikle kullanılmamalıdır.

Muscoflex Duo Tablet Fiyat

Muscoflex Duo Tablet’in güncel fiyatı 25.31 TL olarak saptanmış olsa da bu rakamların hızlı bir şekilde değiştiği görülmektedir. Bu nedenle ilacı temin etmeden önce eczanenizden en güncel fiyatı öğrenebilirsiniz. 

Prospektüs

Muscoflex Duo Tablet’e ait prospektüs şu adreste PDF olarak yer almakta.İlaç hakkında detaylar ve yan etkileri, kullanım talimatı ve temel faydaları detaylı olarak paylaşılmıştır.

Sizlerde ilaç hakkında bilgilerinizi, kullanım deneyimlerinizi veya muadili olarak kullandığınız ilaç hakında tecrübelerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Muscoflex Duo Jel

Muscoflex Duo Jel Ne İşe Yarar?

Küt Saç Modelleri Kimlere ve Hangi Yüz Tipine Yakışır