in ,

Göbeği Gizlemek İçin Nasıl Giyinmeli

Günümüzde hem erkeklerin hem kadınların göbeklerini gizleyememe sorunları vardır. Bölgesel kilo almalarda göbek bölgesinde ki yağlanma kadınları giyim konusunda oldukça zorlamaktadır. Pek çok kişi zayıf olduğu halde göbek bölgesinde ki yağlanmadan dolayı olduğundan daha kilolu gözükmektedir.

Kullanacağınız küçük parçalar ve hilelerle göbek bölgesindeki fazla kilolarınızı saklayabilir ve sosyal yaşamınızda özgüvenli ve rahat olabilirsiniz. Öncelikle göbeği gizlemek için nasıl giyinmeli sorusunu açıklayalım. Her elbise herkeste farklı durmaktadır. Elbette göbekli kadın için elbise modelleri vardır ve çeşitlilik göstermektedir.

ZAYIFSINIZ VE GÖBEĞİNİZ VARSA

Eğer vücut yapınız bu şekilde ise korse kemerler hayat kurtarıcıdır. zayıfım ama göbeğim var göbeğimi gizlemek için nasıl giyinmeli diyorsanız kalın kemerler sizi daha şık gösterecektir. Kemerinizi bel altından daha yüksek bir şekilde bağlarsanız bunu başarmış olursunuz.

YÜKSEK BEL PANTOLONLAR KULLANIN

Günümüz de eskiye oranla artık yüksek bel pantolonlar tercih edilmektedir. Göbekli kadınların en büyük yanlışları da düşük belli pantolonlar giymektir. Düşük bel pantolonlar göbeği olmayan kadınları bile hafif göbekli göstermektedir.

 Yüksek Bel Pantolon

Yüksek bel pantolonlar aynı zamanda bacak boyunuzu da daha uzun gösterecek ve daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca yüksek bel eteklerin daha göbekli gösterdiği söylenmektedir oysaki doğru kombinlerseniz sizi daha zarif gösterecektir.

ZAYIF GÖSTEREN KIYAFET ÖRNEKLERİ

TEK PARÇA GİYİNMEK YERİNE İKİ PARÇA GİYİNİN

Etek ve bluz ya da pantolon ve bluz şeklinde iki parça kombin yapmanız sizi daha şık gösterecektir. Tulum ve elbise tek parça düz indiği için göbekliyseniz eğer sizi daha göbekli gösterecektir. Dolabınızdan tek parça kıyafetleri çıkarmanızı tavsiye ederim.

ÜSTÜNÜZE GİYECEĞİNİZ KIYAFETLERİNİZİ UZUN TERCİH EDİN

Kadınlar son zamanlar da büstiyer, göbeklerini açıkta bırakan kıyafetler tercih etmektedir. Ama siz moda olanı göbekli kadın için elbise modelleri diye düşünerek giyineceğiniz için her modayı kendinize göre uygulamanız gerekmektedir. Neyse ki artık uzun tunikler bluzlar gayet modern ve şık seçenekler sunmakta ve kadınlar sıklıkla kullanmaktadır. Göbeğinizi saklamak ve sizi daha zarif göstermesi için uzun üst giyimleri tercih derseniz daha şık ve alımlı görüneceksiniz.

SALAŞ KUMAŞLAR KULLANIN

Üzerinize yapışan kusurlarınızı gösteren kumaşlar yerine salaş, dökümlü kumaşlar kullanmak sizi daha şık gösterir ve göbeğinizi gizler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayan Terlik Modelleri

Topuz Saç Modelleri ve Yapılışları

Topuz Modelleri ve Nasıl Yapılır