in

Espadril Ayakkabı Nedir, Kombinleri ve Modelleri

Espadril ayakkabı modelleri oldukça eski zamanlardan bu yana kullanılan bir model olması ve son yıllarda yapımında kullanılan malzemelerin değişmesi ile trend ayakkabı modelleri arasında yer aldığını görüyoruz.Düz taban olması ve kullanılan malzemelerden dolayı rahat bir ayakkabı olması tercih sebebi olduğu gibi bu ayakkabıların son zamanlarda şık modelleri de bulunuyor.Yurt dışında daha yaygın bir kullanımı bulunan Espadril ayakkabı modelleri uygun fiyatları ile satışı yüksek olan modellerden.

Espadril Ayakkabı Nedir ?

Genel olarak düz tabanlı ve üst kısmı kumaştan yapılan ve yaz aylarında daha çok kullanılan bir ayakkabı modelidir.Ucuz ve rahat bir ayakkabı modeli olması sebebi ile tercih ediliyor.Oldukça eski bir tarihi olan ayakkabı bir zamanlar oldukça çok kullanımı bulunuyordu.Daha sonraki zamanlarda hatta son yıllarda ayakkabıda kullanılan malzemenin ve modellerin çeşitlenmesi ile tekrardan trend modeller arasında yerini aldı.

Espadril Ayakkabı Kombinleri

Espadril ayakkabı modelleri daha çok yaz mevsiminde kullanıldığından yazlık ayakkabı modelleri arasında yerini almaktadır.

Espadril Ayakkabı Modelleri

Bu ayakkabı modellerini özellikle kot pantolon ile kombin yapabilir ve günlük elbise modelleri, çiçek desenli elbise modelleri ile de kombin yapabilirsiniz.Rahat bir ayakkabı modeli olmasından dolayı bayanların tercih sebebi olmaktalar.

Espadril Ayakkabı Modelleri

Sizlerde Espadril ayakkabı modelleri arasında beğendiğiniz bir model bulunuyorsa yazımıza yorumda bulunarak bu modeli bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

Kot Elbise Modelleri