in

Yazlık Ayakkabı Modelleri

Yazlık ayakkabı modeller sezon öncesi tasarımcılar tarafından sunulmaya başlandı.Yazlık ayakkabı modelleri rahatlık ve şıklığı bir arada sağlayan ve birbirinden güzel modeller ile bu yaz yeni trend ayakkabılar tasarlandı.Bir yandan yaz aylarında giyilebilecek spor modeller ve diğer yandan yaz aylarının favorisi babet ayakkabılar.

Özellikle bu yaz için tasarlanan oldukça güzel model bulunuyor.Transparan babetler, spor babetler olmak üzere ayrıca yaz aylarında giyebileceğiniz pek çok model bulunuyor.

Bayan Yazlık Ayakkabı Modelleri

Bayanlar için tasarlanan yazlık ayakkabı modelleri arasında parmak arası modeller, taşlı yazlık ayakkabılar, babet modelleri, transparan modeller, sandalet modelleri ile ayrıca yaz aylarında oldukça moda olan ve şık görüntüsü ile gladyatör sandalet modelleri bulunuyor.Ayrıca yaz aylarında yine giyebileceğiniz platform ayakkabı modelleri de yer almakta.

2016 Yazlık Ayakkabı Modelleri

Bayanlara özel yeni yılın en güzel ve trend yazlık ayakkabı modelleri ve bu modellerden oluşturduğumuz birbirinden şık yazlık ayakkabı galerimiz;

Sizlerde yazlık ayakkabı modelleri arasından beğendiğiniz modelleri yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Armine Tunik Modelleri