in

Nadixa Krem Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Nadixa Krem

Sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemleri özellikle ergenlik çağındaki gençlerde çok sık görülür. Büyümeye ve gelişmeye bağlı olarak yüzün belirli yerlerinde, sırt ve ensede, kollar ve bacaklar gibi çeşitli yerlerde iltihaplı sivilceler ve siyah noktalar çıkabilir. Bugünkü yazımızda, bu tarz cilt kusurlarının tedavisinde kullanılan ve son derece etkili olan Nadixa krem hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Bu ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.Burada yer alan bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayınız.Aksi durumunda yaşanabilecek sağlık sorunlarından dolayı sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Nadixa Krem Ne İşe Yarar? 

Nadixa krem, cilt yüzeyinde ve cildin altında gömülü halde bulunan sivilceleri yüzeye çıkararak geçirmeye yarayan bir kremdir. Bakterilerin cilt üzerinde çoğalmasını önleyerek cildi temizlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanıldığı takdirde etkisini hızlı bir şekilde göreceğiniz, doktor onayıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir sivilce kremidir.

Sivilce konusunda etkili olan Silverdin Krem yazımıza da mutlaka göz atın.Ayrıca siyah nokta ve sivilce tedavisinde kullanabileceğiniz Clindoxyl Jel yazımıza da göz atabilirsiniz.

Nadixa kremin içeriğindeki maddelere alerjiniz olup olmadığını önceden belirleyerek kullanmalısınız. Neredeyse her kremde olabileceği gibi bu kremin içeriğine alerjisi olanlarda da olası yan etkiler görülebilir. Bunlar ciltte kızarıklık, yanma, tahriş, döküntü gibi yan etkiler olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde nadixa  kremi kullanmayı bırakmalısınız.

Nadixa Krem Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bu sivilce kremi kesinlikle doktor onayıyla kullanılması gereken bir kremdir. Aksi halde yararından çok zararını görebilirsiniz.

Nadixa kremi süreceğiniz bölgeyi öncesinde temiz suyla yıkayarak kurulamalısınız. Ardından uygulayacağınız yere bağlı bir miktar elinize sıkıp, masaj yaparak uygulamalısınız. Akşam yatmadan önce çıkan iltihaplı sivilcenizin üzerine sürdüğünüzde, sabah uyandığınızda sivilcenin iltihabının küçülmüş ve sönmüş olduğunu göreceksiniz. 

Bu sivilce kremini sürdükten hemen sonra güneşe çıkmak, cildinizde güneş lekelerinin oluşmasına sebep olabilir. Bu kremi kullandığınız süreç boyunca güneş kremi sürmeyi de ihmal etmemelisiniz. 

Nadixa Krem Sivilce İzlerini Geçirir mi? 

Genelde iltihaplar ve irinli sivilceler üzerinde etkisi olan bu sivilce kreminin, sivilce izleri üzerinde doğrudan etkisi yoktur.

Fiyatı Nedir?

İlacı eczanelerden 39,93 TL ücret ile satın alabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Etken Maddesi nedir?

İltihaplı sivilceler üzerinde son derece etkili bu kremin etken maddesi nadifloksasin adlı bir maddedir. Bunun yanında içeriğinde, etken maddeye destek amaçlı parafin, stearil alkol gibi maddeler bulunur.

Krem antibiyotik mi?

Kullanılmaya başladığı andan itibaren çok hızlı sonuç veren krem, antibiyotikli bir kremdir.

Nadixa Krem ne için kullanılır?

Ergenlik döneminde veya yetişkinlik döneminde çıkan kırmızı, iltihaplı sivilcelerin tedavisinde kullanılır.

Nadixa Krem işe yarıyor mu?

Nadixa kremi kullanan hastaların ilaç hakkındaki geri dönüşleri son derece olumludur. Çok fazla insan bu sivilce kremi sayesinde cilt kusurlarından kurtulmuştur.

Akne için kullanılır mı?

Nadixa kremin kullanım amacı sivilceleri yok etmektir.

Genital bölgede kullanılır mı?

Bu sivilce kremi genital bölge üzerinde kullanılmaya uygun değildir.Kullanımı halinde tahrişe ve genital bölgede yanmaya sebep olabilir.

Siyah noktalar için kullanılır mı?

Siyah noktanızın olduğu bölgelere günde iki defa kullanmanız halinde siyah noktalarınızda azalma olduğunu gözlemleyeceksiniz. 

Emzirenler veya Hamileler Kullanabilir mi?

Emziren veya gebe kadınların kullanılması doktorlar tarafından tavsiye edilmez.

Muadili Nedir? 

Nadixa sivilce kreminin piyasada bulunmadığı durumlarda muadil olarak stafine, aknetrent, acnelyse gibi kremleri kullanabilirsiniz. 

Sizlerde kremi kullandığınız bölgeleri, elde ettiğiniz sonuçları ve sorularınızı yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Feramat

Feramat Nedir? Kapsül Formu Ne İşe Yarar?

Seren Serengil Saç Rengi

Seren Serengil’in Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?