in

Silverdin Krem Ne İşe Yarar? Ne için Kullanılır? Fiyatı

Silverdin Krem

Silverdin krem, ciltte oluşan yara, yanık ve benzeri şikayetlerde sık sık tercih edilen ve oldukça hızlı etki gösteren bir kremdir.Uygulaması oldukça kolay ve basit olan bu krem yanık tedavilerinde de en sık tercih edilen krem oluyor.Krem önce doktorunuza danışarak eczanelerden satın alabilirsiniz.Şimdi nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri ve fiyatı gibi detaylara bakalım.

Silverdin Krem Nedir?

Silverdin krem etken maddeleri yoğun bir krem olmakla beraber 1 grama eş değer şekilde 10 miligram gümüş sülfadiazin ve likit parafin, propilen glikol, monostereat, polisorbat60 gibi yardımcı maddelerde içermektedir.Genellikle 40 gramlık tüp içerisinde ya da 400 gramlık cam ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Krem, güneş yanıkları, normal oluşan yanıklar, iltihaplı yaralar ve benzeri şikayetlerde ciltte uygulanabilen yoğun kıvamlı bir üründür. 

* Bu ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.Burada yer alan bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayınız.Aksi durumunda yaşanabilecek sağlık sorunlarından dolayı sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Silverdin Krem Ne İşe Yarar?

Silverdin krem, yoğun kıvamlı ve etken maddeleri sebebi ile uygulanılan bölgede hızla etki ederek sonuç veren bir cilt kremidir. Bu kremi güneş yanığı, yara ve diğer türlü yanıklar ve izler için uygulayabilir ve doktor gözetiminde tedavi amaçlı kullanabilirsiniz.

Yanık izleri, güneş yanığına iyi geldiği bilinen krem sivilce ve akne tedavisinde kullanılmamaktadır. Hamilelikte doktor gözetiminde kullanılması gereken ve çocuklarda, bebeklerde de gözetim ile kullanılmalıdır.Krem, pişi ve leke tedavilerinde de kullanılmamaktadır.

Açık yara üzerinde uygulanabilen krem yanık izlerine de hızlı ve etkili sonuç verebilmektedir. 

Silverdin Krem Nasıl Kullanılır?

Silverdin krem yoğun bir kıvamda olduğu için yara ve yanık izleri üzerinde ince bir tabaka halinde uygulanıp, ince, nazik ve yumuşak hareketler ile masaj yaparak uygulanmalıdır. Kremi uygulama sıklığınız da ise doktorunuzun tavsiyesi ile hareket etmeye özen gösteriniz. Doğru ve belirtilen şekilde uygulandığında krem etkisini hızla gösterebilecektir.

Silverdin Krem Yüze Sürülür mü?

Yüzde oluşan ya da ulaşabilecek yara ve yanık izlerinde uygulanabilir. Normal oluşan yanık izlerinde veya güneşten dolayı oluşan yanık izlerinde yüze ince bir tabaka halinde ve masaj yaparak dikkatli bir şekilde uygulayabilirsiniz. 

Silverdin Krem Yan Etkileri Nelerdir?

İçeriğindeki etken maddelere alerjisi bulunan insanlar tarafından kesinlikle kullanılmamalıdır. Hamileler ve bebekler üzerinde uygulanırken de mutlaka doktor görüşü alınmalıdır.

Aksi taktirde bu krem gözle görülen yan etkiler bırakmamaktadır. Fakat siz yine de kremi uygulamanıza bağlı olarak ortaya çıkan dökülme, ilgili dokuda renk değişikliği, vücudunuzda kaşıntı, pul pul soyulmalar, uyguladığınız bölgede ısınma ve tahriş olma, mide bulantısı ve kusma ve benzeri şikayetler yaşıyor iseniz acil bir şekilde doktorunuz ile iletişime geçmelisiniz.

Aynı zamanda krem çok ince tabakalı ciltlerde ve hassas cilt tiplerinde yanık ve yara bölgelerinde iz bırakma olasılığı vardır.

Sivilce, yara ve yanık gibi sorunlarınızda kullanabileceğiniz Dextrocin Krem yazımıza da şimdi göz atın.

Fiyatı

Güncel ürün fiyatı ise 68,32 TL’dir.

Doktorunuza danışmadan bu ilacı almayınız ve kullanmayınız !

İlaç Prospektüsü

İlacın prospektüsü kullanım ve etken maddeler hakkında detaylar vermektedir.İlacın prospektüsüne şu adresten PDF formatında ulaşabilirsiniz.

Sizlerde bu krem hakkında tecrübelerinizi ve bilgilerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tiroid Hastaları Nasıl Kilo Verebilir

Hipotiroidi Nedir? Nasıl Kilo Verebilir ?

Nibulen Krem

Nibulen Krem Ne İşe Yarar? Ne için Kullanılır? Fiyatı