Bir Erkeği Elde Etmenin Kesin Yolları

Bir Erkeği Elde Etmenin Kesin Yolları

Hoşlandığın bir erkeğin peşinden gidiyorsan bilmen gereken ve dikkat etmen gereken birkaç önemli detay olabilir.Erkeği tavlamanın yolları ;

Erkeği Elde Etmenin Yolları

Samimi Olmak
Erkeğe karşı biraz daha açık olman, duygularını çekinmeden söyleyebilmen ilgisini çekebilecektir. Tabi samimi olmak demek, argo konuşmak ve erkek gibi davranmak olmasın, böyle bir durumda en fazla samimi arkadaş olarak kalabilirsiniz.

Fazla Makyajdan Kaçınmak
İstisnaları olabilir ama birçok erkek her gün ağır makyajla gezen bir kadından çok fazla hoşlanmaz.

Arkadaşları ile İyi Geçinmek
Kadınlar için çok fazla geçerli olmayabilen bir durum erkeklerde neredeyse %100 çalışır. Arkadaşları sizden hoşlanırsa kıskançlık yapmak yerine ona gaz verecektir.

Kompleks Yapmamak
Eğer kendinde kusurlu gördüğün bir yönün varsa ve bunun mizahını yapabiliyorsan, bu onun da hoşuna gidebilecektir. Ama abartıp sürekli de bunu dillendirmene gerek yok.

Bakımlı Olmak
Abartı makyajdan uzak durmak kadar, her daim bakımlı olmak da önemli.

Uzunca Muhabbet Etmek
Sadece havadan sudan konuşup eğlenmek bir erkek için yeterince cazip gelmeyebilir. Onunla beraber edebileceğin üç beş kelamın varsa ilişkinin kalıcılığı için erkeğin gözünde artı puan alabilirsin.

Anlamlı Bakışlar Atmak
Artık senin ondan hoşlandığını anlaması için birkaç kez anlamlı bir bakış atmak gerekebilir. Ancak bunun devamını getirip gizemini bozma.

Sayfa başına git