in

Estetiği En Çok Kimler Yaptırıyor

Estetik operasyonlar o kadar çok fazla popüler bir hale geldi ki, sokakta gördüğünüz birçok kişinin geçmişinde bile bir estetik operasyon olabilir. Bunların içerisinde yok denecek kadar az sayıda sağlık sorunları, yaralanmalar ve kazalar sonucu yaptırılan estetik operasyonlar varken, neredeyse tamamına yakını güzellik kaygısı ile yaptırılıyor.Peki kimler hangi amaçla estetik yaptırıyor ?

En Çok Estetik Yaptıranlar

40 Yaş Altı Kadınlar Oldukça İlgili

Estetik operasyonların yüzdece en fazla diliminde 40 yaş altı kadınlar var. Genellikle meme büyütme ve burun estetiği yaptıran 40 yaş altı kadınlar için estetik operasyonlar, oldukça sıradan bir durum haline gelmiş durumda.

Boşanmış Kadınların Tesellisi

Boşanmış kadınlar, evli kadınlara oranla çok daha fazla estetik operasyon yaptırıyorlar. Uzmanlara göre bunun nedeni kendine olan güveni kaybetmemek.

Erkekler de Yaptırıyor

Erkekler için öncelik burun estetiği ve jinekomasti nedeniyle göğüslerde ortaya çıkan büyüme. Erkeklerin gerekçeleri ise genelde kadınlara göre daha elzem.

40 Yaş Üzeri Kadınlardan Estetik Yaptıranlar Oldukça Fazla

40 yaş üzeri kadınların ilk yaptırmak istedikleri operasyonlar ise meme dikleştirme, yüz ve meme germe oluyor.

Sizlerde estetiği en çok kimler yaptırıyor konusunda düşüncelerinizi yazımıza yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Astrolojide Burçların Takıntıları

Yorgun Hissettiren Besinler