in , ,

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye ve Elbise Modelleri

Bayanlar her zaman şık olmak ister. Nişan, düğün, mezuniyet ya da balo gibi özel davetlerde şık gösteren giysi arayışında olan bayanlar sıklıkla abiye elbiseleri tercih ediyor. Önü kısa arkası uzun elbise modelleri, sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Bu formda tasarlanan elbiselerin modası hiç bitmeyeceğe benziyor.

Önü Kısa Gece Elbiseleri

Önü kısa gece elbiseleri, doğru kombin yapıldığında bayanları bir hayli zarif gösterecektir. Özel davetlerde şık bir görüntü elde etmek mümkündür. Elbise seçimi doğru olduğu takdirde iddialı bir görüntü sunar. Abiye elbise ile tercih edilen ayakkabı modeline göre tarz şekillenir. Saç ve makyaja da gereken hassasiyet gösterildiğinde ise modern bir görüntü elde edilebilir. Bu formdaki elbiseleri kombin yaparken dikkatli olmak gerekir. Elbise altındaki ayakkabı görünecektir. Bu yüzden tercih edilecek ayakkabının elbiseyle uyumuna özen göstermek gerekir. Abiye elbiseler, uygun ayakkabı ve çanta seçimiyle bütünleştiğinde giyenlere zarif bir görüntü sunuyor.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri

Bu sene abiye elbise modasında renkli elbiseler dikkat çekiyor. Şifon elbise modellerinin de vitrinlerde yerini alacağı söylenebilir. Önü kısa arkası uzun elbise modelleri kombin yapılırken bazı ufak detaylara önem verilmesi gerekir. Minik el çantalarının elbiselerle kombin yapılması önerilebilir. Kısa boylu bayanlarda bacak boyunu uzun göstermek için bu formda tasarlanan elbiselerin ideal olduğu söylenebilir. Yine kısa boylu bayanların saçlarını topuz yaptırmaları önerilebilir. Bu şekilde gece şıklığını yakalayabilirsiniz. Özellikle tül detayları ile bezenen ön kısmı mini etek formundaki abiye elbiseler çeşitli renk seçenekleri ile tasarlanmaktadır. Bu sene vitrinlerde sıkça rastlanılacak önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerine sahip olarak gecenin en şık bayanı olabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Abiye resim galerimiz;

Sizlerde önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri arasından beğendiğiniz modelleri bizlerle yazımıza yorum yaparak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri