in ,

Deri Etek Kombinleri ve Modelleri

Deri etek modelleri kombinleri

Maskülen tarzdan tekrar feminenliğe dönüş yapan kadınlar hem yazın hem de bu sonbaharda etekleri kombinlerine sıklıkla dahil etmeye başladılar. Deri kumaşların ise büyük yoğunlukta olduğu deri etek kombinleri kıyafet mağazalarının vitrinlerini süslemeye başladı. Farklı modelleriyle etek modasına giriş yapan deri etekler tesettür modelleri, uzun, en sevdiğiniz bluzlarla kullanabileceğiniz bluz kombinleri, şekilli bacaklara sahip olanların tercih edebileceği dar etek, nostaljik bir görünüm yakalayabileceğiniz etekle gömlek kombini, kısa sevenler için mini etek, eskileri özleyenlere pileli, asilere siyah renk gibi farklı özelliklerle dikkat çekiyor.

Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken sayılı parçalardan biri de deri eteklerdir. Deri etekler hem yazın hem de kışın rahatlıkla giyilebilen, insani rahatsız etmeyen, yumuşak derilerden üretilen ürünlerdir. Oldukça kolay kombinlenebilen ve renk açısından da seçimleri etkili bir şekilde yapılabilen ve sizleri bir hayli güzel gösterecektir. İlk defa deri etek giyeceğim ve kombinleri nasıl yapılır bilmiyorum diyorsanız, vereceğimiz ipuçları sizlere yardımcı olacaktır.

 Kısa deri etek
 Deri etek altı çorap

Deri Etek Modelleri

Deri etekler oldukça şık gözüken ve kullanım açısından rahatlık sunan parçalardır. Modelleri az olarak ayrılmasına rağmen, tercihen en fazla alınan ürünlerdir. Deri eteklerde ilk olarak kabul gören modeller kalem modellerdir. Kalem deri etekler bel altından sıkıca oturan ve bilek boyuna kadar dar bir kesimle inen modellerdir. Kombinleri diğer modellere oranla daha zor gözükebilir ancak oldukça kolaydır. Üzerine salaş ürünler tercih etmeniz yerinde olacaktır. Diğer model ise Mevlana deri etek modellerdir. Mevlana modeller bel üzerinden oturur ve bileklere kadar bol kesim pileler şeklinde iner.

Bulunduğunuz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü Mevlana modeller diğer modellere oranla kesim açısından biraz boldur ve otururken ya da ayaktayken salaş bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur. Diğer model ise sık pileli deri etek modelleridir. Pileleri oldukça sık bir şekilde dikilir ve üzerlerine tamamen düz renk ve desensiz ürünler giymeyi gerektirir. En zor model pileli deri eteklerdir. Çünkü ütü açısından ve giyim açısından zorluk çıkarabilir. Ancak her zaman oldukça şık bir görünüm verir. Deri eteklerin modelleri bu şekilde sıralanmaktadır.

Kullanılan renklere de biraz değinmek gerekirse, genellikle siyah, lacivert, mor, koyu bordo ya da somon renkler kullanılmaktadır. Bu renkler deri kumaşı daha fazla kaldırmaktadır. Daha güzel ve kolay kombinlenebilmektedir. Herhangi bir deri etek temini yapmadan önce mutlaka renklerine, modellerine, kolay kombin edilip edilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. O zaman daha net ve doğru bir karat vermiş olursunuz. Ve hem yazın hem de kışın giymenizde sakınca görülmez.

Deri Eteğin Üzerine Ne Giyilir?

Deri etek modelleri birbirinden farklı modellerdir ve kullanılan renkler de kombinleri bir hayli değiştirebilir. Ancak genel olarak deri etek modelleri üzerine ne giyilir gibi bir soru sorulduğunda verilecek cevap çok alternatifli ve kolaydır. Deri etek üzerine genellikle yaz ve kış mevsimlerine göre farklı ürünler tercih edilmelidir.

Yazın pamuklu ve göbeği açık gömlekler tercih ederken, kışın triko tarzında gömlek, hırka, ceket ya da göbeği açık süveter tarzında ürünler tercih edebilirsiniz. Eğer ilkbahar aylarında bir deri etek seçimi yapacaksanız kolları yetim kesimli olan şifon ve önü kısa arkası uzun parçalar tercih edebilirsiniz. Sonbahar aylarında etek denemek istiyorsanız da bu sefer dizlerinize kadar uzanan ve sonbahar renklerini taşıyan renklerden tasarlanmış ceketleri tercih edebilirsiniz.

Deri Etek Kombinleri Tesettür

Tesettür parçalarının da vazgeçilmezi olan deri etek modelleri bu kapsamda da oldukça kolay ve güzel kombine edilmektedir. Uzun ve kalem modeli taşıyan bir deri eteğin üzerine giyeceğiniz salaş ya da yarasa kollu bir tunik size harika bir tarz verebilir. Ya da belden oturan ve bilek boyunuza doğru daha salaş inen bir deri eteğin üzerine, oldukça dar bir gömlek ya da bluz tercih etmelisiniz. Böylece deri eteğin modeli ve rengi kendini daha belirgin edecektir. Çünkü tesettür parçası olarak bir deri etek giymek istediğinizde önemli olan parça deri etektir.

Deri etek kombinleri tesettür
Deri etek kombinleri tesettür

Eteğin model ve rengi gözler önüne serilmelidir. Bir de eteğinizin üzerine uygun eşarp ya da şal kombini yaptığınızda oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ancak önemli olan, deri eteğinizin modeline ve rengine uygun parçaları seçerek kombim yapmanızdır. Bazen zıt renkleri de kullanabilirsiniz. Zıt renkler tercih ettiğinizde kombininiz daha havalı gözükecektir.

Deri Etek Yazın Giyilir mi?

Deri etekler gerek yazlık gerek kışlık gerekse mevsimlik olarak tasarlanan ürünlerdir. Bu nedenle yazın bir deri etek giymek istediğinizde yaz ayları için tasarlanan model ve renklerden temin etmeniz daha uygun olacaktır. Yaz aylarına özel üretilen deri eteklerin kumaşları çok daha yumuşaktır ve hava alan cinste kumaşlardır. Tersinden ütü yapması da kolay olduğundan yazın elbette deri etekler kolaylıkla giyilebilmektedir.

Uzun deri etek kombinleri

Askılı badiler, omuzlarda biten bluzlar ve şık sandaletlerle kombinlediğinde oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkaran uzun deri etek kombinleri, tesettürlü kadınlar için de deri etek kombinleri tesettür modeli olmalı açısından kolaylık sağlamaktadır. Bacakları daha uzun gösterdiği için kişinin daha zayıf gözükmesini sağlayan deri etek kombinleri yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar için deri etek gömlek kombini ya da deri etek bluz kombinleri olarak da kullanılabilir.

Deri Etek Modelleri Görselleri

Sizler için en güzel modelleri ve kombinleri için hazırladığımız görsel galerimiz;

Pileli Deri Etek Kombinleri

pileli deri etek kombinleri ve modelleri

Yetmişli ve seksenli yılların modasının baş tacı olan pileler pileli deri etek modelleri günümüzde de olarak karşımıza çıkıyor. Vücuda oturan, yakası yuvarlak ya da kare şeklinde kesilmiş dar bluzlarla oluşturulan bluz kombinleri ve gömlek ve kısa pileli eteklerle kombinlenen gömlek kombini oldukça hoş bir tarz oluşturmaktadır. Pileler siyah etekler arasında da önemli bir yere sahiptir.

Mini Deri Etek Kombinleri

Mini deri etek modelleri

Şekilli bacaklara, düzgün bir fiziğe sahip olanların çekinmeden tercih edebilecekleri mini deri etek kombinleri dar deri etek kombinleri arasında yer almakta olan oldukça etkileyici bir tarzdır. Kombinler içerisinde en iddialı olan siyah deri etek kombinleri özellikle beyaz ten rengine sahip kişilere çok yakışmaktadır. Dar etekler kilolu kişiler tarafından tercih edilmemelidir. Ürün dar da olsa vücuda tam yapışmamalı, kolay hareket sağlamalıdır. Vücuda yapışan, hatları ve iç çamaşırı izini belli eden kombinleri kötü görüntüye sebep olmaktadır.

Dilerseniz kalem etek modelleri yazımıza da göz atabilirsiniz.Etek severler için ayrıca hem tesettür hemde diğer kullanımlarda öne plana çıkan uzun etek modelleri yazımızı da inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kırmızı Elbise Modelleri

Kırmızı Elbise Modelleri

Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri : Kısa Saç Kimlere Yakışır?