in

Roman 2015 elbise modelleri

Dünya markalarının yanısıra tüm markaların İlkbahar-Yaz koleksiyonları yüzünü göstermeye başladı. Bugün sizler için seçtiğimiz ürünleriyle Roman markasının İlkbahar-Yaz koleksiyonunu inceleyeceğiz.
Kaplar tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçalarından olmuştur. Roman yine farkını ortaya koyarak altın ve siyahın mükemmelliğine dikkat çekiyor.
Bahar kapıda! Çiçekli parçaların raflarda yerlerini almasıyla baharın geldiğini görüyoruz. Bahar çiçekleriyle bezenmiş bu gömleği siyah bir daire etek ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.
Bütün bahar renkleri bir arada! Sarı, yeşil, turuncu ve ekru gerçekten harika görünüyor. Bu kap, gerek renk gerekse kumaş bakımından harika bir seçim olacak.
Renk renk şifon gömlekler baharın vazgeçilmezi! Roman da renk renk gömlekleri ile dikkatleri üzerine topluyor.
Şeker pembesi bir trençkot düşünün, işte bu! Hemen hemen her kombinize rahatlıkla uyum sağlayacak bu trençkot, daire etekler ile kullanıldığında ortaya harika bir görüntü çıkacak.
Önü kısa arkası uzun, asimetrik kesim gömlekler tesettürlü bayanların anahtar parçası olmuştu. Baharda da bu tip gömleklerin bütün çeşitlerini fazlasıyla göreceğiz. Sizde bu renk bir yakasız gömlek tercih edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bahar sezonu için Deri ceket kombinleri

Yeni Sezon Yazlık Elbise Modelleri