in

Straplez Elbise ve Abiye Modelleri

Straplez Elbise Modelleri

Yaz aylarının en çok tercih edilen elbiseleri bu sene karşımıza straplez ağırlıklı olarak çıkıyor. Yazın sıcağında gerek tatildeyken gerekse şehirdeyken bizi ferahlatan ve aynı zamanda da bronzlaşan tenimizi göstermenin şık bir yolu olan straplez elbiseleri çok farklı biçimlerde kombinleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Kullandığınız modele ve kombininize göre çok daha farklı alan için uygun hale getirebileceğiniz bu elbiseler ile bir gün spor görünüm yaratırken ertesi gün son derece şık bir yere yemeğe gidebilirsiniz.

Her bayan giyinirken en çok uyuma dikkat eder. Son yıllarda renklerin farklı kullanımı gibi modalar çıkmış olsa da aslında farklı renkler kullanılırken dahi bir uyum sağlanır. Şık görünmenin en büyük sırrı her daim uyumlu giyinmekten geçer. Renklerin ve modellerin uyumunun yanı sıra saçınızın, vücudunuzun da kıyafet ile bir uyum içerisinde olması gerekir. Uyum dendiğinde akla sadece elbise ve ayakkabının uyumu gelmemelidir. Takınızın modelinin ve renginin giydikleriniz ile uyumu, düğme veya fermuarın kombinin geri kalanı ile uyumu ve hatta saç renginizin bile kıyafetiniz ile olan uyumu son derece büyük önem taşımaktadır.

Straplez Abiye Modelleri

Straplez abiye, son yıllarda bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Straplez abiye modellerinin en güzel yanları ise değişkenlikleridir. Deniz kenarına uygun olan straplez elbiseler daha günlük iken bir de gece bir yere giderken giyebilecekleriniz vardır. Bunun yanı sıra daha sade olanlar ve daha süslü olanlar gibi kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. Unutmayın hanımlar, uyum her zaman çok önemlidir.

Kombinlerinizde uyumu yakalamadığınız anda o kombini son derece basit kılma riskinizde vardır. Elbise modellerini dikkatlice seçmenizde fayda olacaktır. Özellik ile fiziğinize uygun elbiseler seçmeniz gerekmektedir. Genellik ile gece giyilen straplez elbiselerde çok fazla desen tercih edilmez. Fakat bu tip elbiselerde zaman zaman tütü ve taşlar görebilmekteyiz.

Straplez elbiselerin farklı bir şıklığı vardır. Gece giyimine son derece uygun olan bu tip elbiselerdeki bir kumaş değişikli elbiseyi hemen ünlük bir hale çevirebilecektir. Bu tip elbiseler sırtı veya kolları çok geniş olan insanlar için uygun değildir. Fakat geniş omuzlu bayanlarda son derece şık bir hava yaratacaktır.

Straplez abiye modelleri dışında ayrıca tercih edebileceğiniz mini abiye modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Straplez Elbise ve Abiye Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modern Banyolar İçin Kalebodur Modelleri

Bahçe Mobilya Modelleri