in

Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri arasında oldukça fazla çeşit bulunuyor.Özellikle son zamanlarda birçok model tanıttık ve bu modeller ile birlikte listemizde tek omuzlu gelinlik modelleri katılıyor.Bayanlar için oldukça fazla çeşit ve seçenek bulunan bu bölümde karar vermek gerçekten zor ancak sizler için hazırlanan bu galeriler sayesinde karar vermek ve model seçmek biraz daha kolaylaşıyor.

Tek Askılı Gelinlik Modelleri

Hem tek askılı hemde tek omuzlu bu modeller kullanım açısından şık görünümlü ve omuz dekolteli diyebileceğimiz modellerdir.Farklı noktalardaki dekolteler gibi aşırıya kaçmayan omuz dekoltesi straplez gelinlik modelleri tercih etmeyen bayanların seçimi olabilir.Tek askılı modeller ile zarif, şık bir görünüme kovuşabilirsiniz.

Bayanların en özel gecesinde gelinlik modeli seçerken yine şık ve gösterişli duran bu modelleri tercih edebilirler.Tek askılı gelinlik modelleri için birbirinden güzel ve şık modelleri derledik.Modeller arasında kabarık, balık etekli, dar, kısa ve uzun modeller yer alıyor.

Sizlerde tek omuzlu gelinlik modelleri arasından beğendiğiniz modelleri bizlerle paylaşmak isterseniz yazımıza yorumda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kimono Modelleri

Bele Gömlek Bağlama Modası