in

Gelin Çiçeği Modelleri ve Çiçeklerin Anlamları

Gelin Çiçeği Modelleri

En güzel gelin çiçeği çeşit ve modelleri sizler için derledik. Yaz sezonu ile birlikte başlayacak olan düğün mevsiminde sizlere önemli derecede katkı sağlayacak bu modeller hakkında ki görüşlerinizi bekliyoruz.

Düğün çiçekleri sizler için en özel günde harika bir gelinliği tamamlamada önemli bir rol oynayacaktır. İster bir buket ister tüm mekanınızı dekore etmeyi seçin, düğün çiçekleriniz bu özel günde tonu ve temayı ayarlayacaktır.

Kendi çiçeklerinizi yapmayı düşünüyorsanız kolay bir iş olmadığını hatırlatalım.Bir çiçekçi fikirlerinizi gerçeğe dönüştürecek yaratıcılığa sahip olacaktır; çiçeklerini sizin için tedarik edecek, düzenleyecek ve teslim edecekler; çiçekler aniden ulaşılamazsa son dakika değişikliklerini bilirler; mümkün olduğunca taze görünmesini sağlamak için ne zaman bir araya getireceklerini bilirler. Bu, çoğu gelinin düğünden önceki gece uğraşmak istediği bir şey değil. Bir çiçekçinin deneyimi, yaratıcılığı ve becerisi için gerçekten ödeme yapmaya değer olabilir. Unutmayın, düğün fotoğraflarınız ömür boyu sizinle birlikte olacak; çiçek seçiminiz günün görünümünde tüm farkı yaratabilir.

Ancak yinede bu konuda deneyim sahibi iseniz aşağıda yer alan galerimizde bulunan çiçek modelleri size bir fikir verebilir.

En Güzel Gelin Çiçeği Modelleri

Şelale buketi olarak da bilinir ve genellikle yaban asması, frezya ve orkide kombinasyonu kullanılarak yapılır, çiçeklerden aranjmandan aşağı doğru basamaklı bir basamak vardır. Burada çalışan gelinlikler ve aksesuarlar genellikle basittir. Her ne kadar çok geleneksel olsa da, günümüzde düğün tarzında birçok rustik düğün temasının bir elyafıdır.

Genellikle şakayık ve laleler kullanılarak oluşturulan bu kompakt buket bir klasiktir. Elbisenizle rekabet etmeyecek kadar küçük, aslında dikkatini abartılı bir elbise tasarımına odaklayabilir. Kubbeli bir şekil ile çekici bir dairesel şekilde düzenlenmiş ve bir kurdele ile bağlanmış, güzel ve etkilidir.

Çiçeklerin Anlamları

Düğün çiçekleri düğün temalarının ayrılmaz bir parçasıdır. Sezondan düğün renklerine, düğün buketlerine, düğün mekanının kendisine – her eleman sizi ve ruh eşinizi temsil etmek için uyumlu bir bütün oluşturmalıdır.

Örneğin, bir kırmızı gül düğün buketi bir tutku ise (veya sizin için tutkuyu temsil ediyorsa!), Bunun genel düğün teması fikirlerinize nasıl uyduğunu düşünmeniz gerekir. Ortanca düğün buketlerine veya beyaz düğün çiçeklerine aşık olursanız, her görünümün genel görünümü ve hissi nasıl etkilediğini düşünmeniz gerekir.

Vadideki Zambak – Güvenilirliğin sembolü; ancak çoğu zaman mutluluğun geri dönüşünü temsil ettiği söylenir. Kate için muhtemelen, bu hassas erken anlardan sonra güvenin geri dönüşü anlamına geliyordu.

Tatlı William – Genellikle bir cesaretin sembolü olarak kabul edilir, Kate’in bu çiçeği taşıma arzusunu anlayabiliriz, özellikle anlamı adla birleştirirken!

Sümbül – Çiçeklerin Dili bize sümbülün sporu veya oyunu sembolize ettiğini söyler; ancak diğerleri bunu sevginin sabitliğini temsil ettiğini düşünüyor. Kate kudos’u ikincisi için vereceğiz.

Gül – Eski Yunanlılara ve Romalılara uzanan aşk, sevinç ve güzellik. Gül ayrıca sırları saklamanın yanı sıra sempati ve kederi temsil eder.

Dahlia – Değişim, kalıcı bağlar ve taahhütler, baskı altındaki zarafet, içsel güç ve teklik. Dahlias 2017’de yüksek popülerlik kazandı.

Lale – Kalıcı aşk ve ölümsüz tutku, refah, hoşgörü ve telif ile birleşti!

Zambak – Saflık (beyaz), refah (pembe), onur ve bağlılık. Bazı kültürlerde zambakın kalp ağrısını hafifletme ve şans getirme yeteneği olduğu düşünülmektedir.

Daisy – Gerçek aşk, yeni başlangıçlar ve saflık. Papatyalar da hemen hemen tüm diğer çiçek türleri ile iyi eşleşir.

Dilerseniz gelinlik ile ilgili Gelinlik Modelleri ve Gelin Saçı Modelleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebek Sarısı Saç Rengi

Bebek Sarısı Saç Rengi

Uzun etek kombinleri

Uzun Etek Kombinleri Kış ve Yaz dönemi