in

Bele Gömlek Bağlama Modası

Geçmişte moda olan birçok şey günümüzde tekrar moda olabiliyor.Bunlardan biride bele gömlek bağlama modası.Bu moda ile mesela kot şort üzerine veya kot pantolon üzerine gömlek bağlayarak şık bir kombin yapabiliyoruz.Rahat ve spor bir görünüm kazandıran bu moda son zamanlarda yine kullanılmaya başlandı.90’ların modası yeniden moda oluyor.

Bele Gömlek Bağlama Kombinleri

Özellikle kot tarzı şort ve pantolonlar kullanılsada kısa etek, şortlar ve pantolonlar üzerinde de kombin yapılabilir.Özellikle ekose veya denim gömleklerle kombin yapabilirsiniz.Hafta sonları veya günlük olarak bu kombin spor ve rahat bir görünüm katacaktır size.

Bele Gömlek Bağlama Kombinleri

Bele Gömlek Bağlama Ayakkabı Kullanımı

Kot şort veya kot pantolon tercihlerinde kısa bot modelleri ve güzel bir kovboy şapkası ile harika bir görünüm elde edilebilir.Ayrıca uzun botlarda kullanılabilir.Spor ayakkabı tercihleriniz de spor ve rahat bir görünüm kazanılmasını sağlayabilir.

Uzun kot pantolon ile bele bağlanan gömlerler de topuklu ayakkabı ilede şık bir kombin yapabilirsiniz.Özellikle yırtık kot pantolon ile güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Bu kombinlerde çanta detayı ile farklı havalar katılabilir.Bu yazımızla birlikte bele gömlek nasıl bağlanır ve hangi kıyafetler ile kullanılır bunları inceledik.Ayrıca kot şort modelleri yazımızı inceleyebilir ve bele gömlek bağlama için kombin yapabileceğiniz modeller bulabilirsiniz.

Bele Gömlek Bağlama Modelleri ve Kombinleri

Galerimizde bulunan bele gömlek bağlama kombinlerden beğendiğiniz modeller mi var? Hangi modeli beğendiyseniz bizimle yazımıza yorum yaparak paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

Kot Elbise Modelleri