in

Çeyiz Hazırlayanlar için Olmazsa Olmaz 7 Elektrikli Ev Aleti

Çeyiz için Elektrikli Ev Aleti

Çeyiz alışverişi yaparken mutfak kısmını ekstra detaylı şekilde araştırmanız gerekir. Hem kişisel bakım hem de mutfak eşyalarınız tamam olduğunda daha huzurlu ve konforlu bir yaşam sürdürebilirsiniz. Üstelik bu ürünleri en kaliteli ve iyi olanlardan seçtiğinizde günlük yaşamınızdaki rahatlığınız artacaktır. Hangi ürünleri ve özellikleri satın alacağınızı bilmiyorsanız işe ilk olarak buhar kazanlı ütü almakla başlayabilirsiniz. Ütü yapmayı daha rahat ve kusursuz hale getiren bu ütüler standart olanlara göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ancak elde edeceğiniz fayda ödediğiniz fiyata değecektir. Alabileceğiniz diğer bir fiyat performans ürünü epilatör aleti olacaktır. Yüz ve vücut bakımında kolaylık sağlayan epilatör kişisel bakım aletleri kategorisinde yer alır. 

Ürünlerin kullanışlılığı kadar marka seçimi de önemlidir. Çeyiziniz için Arzum’dan alabileceğiniz 7 elektrikli ev aleti ve ürün bilgileri şu şekildedir:

1. Buhar Kazanlı Ütü

Buhar Kazanlı Ütü

5 bar güçlü buhar basıncı olan Arzum buhar kazanlı ütü en zorlu kırışıklıkları bile açar. Yüksek performanslı ütüleme yapan ütü 1,5 litre geniş su tankı ile uzun süreli kullanılabilir. 1 dakika içerisinde ısınarak hızlı şekilde kullanıma hazır hale gelir. Ütünün altında bulunan optimal seramik taban kıyafetlerde kayganlık sağlar. Eğer ütü fişte unutulursa otomatik kapanma özelliği vardır.

2. Çay Makinesi

Çay Makinesi

Çay seven bir toplum olduğumuzdan sevdiklerimizde sohbetlerimizi daha lezzetli hale getirmek için çeyizinize Arzum çay makinesi alabilirsiniz. Kırmızı, mürdüm, inox, siyah, gün batımı gibi renklerde olan çaycılar mutfağınızla uyum sağlayacaktır. Geniş kapasite, su ısıtıcı olarak kullanabilme, ışıklı gösterge, susuz çalışmaya engel olan emniyet sistemi, paslanmaz çelik çay filtresi ürünün cazip özellikleri arasındadır.

3. Tost Makinesi

Tost Makinesi

Mutfaklarınızda pratik lezzetler hazırlamak istediğinizde en büyük yardımcınız Arzum tost makinesi olacaktır. Özellikle ızgara olarak da kullanılabilen makineler daha kullanışlıdır. Plakaları kolayca çıkarılabilen modeller temizlik açısından idealdir. Granit efektli döküm plakalar, ayarlanabilir üst gövde, yağ damlama tepsisi olması makinenizin performansını artıracaktır.

4. Blender

Blender

Set halinde olan Arzum blender çeşitleri birden fazla fonksiyona sahip olması sayesinde mutfakta konforunuzu artıracaktır. 6 bıçak teknolojisi, 1500 watt güçlü motor, ergonomik tutma sapı, metal ayaklı öğütücü ve karıştırıcı gibi özelliklerin olmasına öncelik verebilirsiniz.

5. Türk Kahvesi Makinesi

Türk Kahvesi Makinesi

Buhar kazanlı ütü gibi her ihtiyaca uygun Arzum Türk kahvesi makinesi bulmak mümkündür. 2,3 kişilik kullanımlar için tek cezveli olan modeller tercih edilebilir. Kahveyi köz tadıyla ve pratik şekilde hazırlayan makineler tek tuşla kullanılabilir. Bazı modellerde sıcak çikolata, sahlep, sütlü Türk kahvesi gibi ekstra özellikler de bulabilirsiniz.

6. Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek Yapma Makinesi

Son yıllarda popüler hale gelen Arzum ekmek yapma makinesi çeyizlerde de yerini almaya başladı. Güvenli, sağlıklı ve lezzetli ekmek yapmayı sağlayan bu makinelerde glutensiz ekmek programı da vardır. 13 farklı pişirme programı bulunur ve ekmeği hazırladıktan sonra 1 saat boyunca sıcak tutabilir.

7. Epilatör Aleti

Epilatör Aleti

Kişisel bakım aletleri arasında yer alan Arzum epilatör aleti farklı renk ve model alternatiflerine sahiptir. Kablolu ve kablosuz modeller bulunmakta olup bunlar arasından dilediğiniz tercih edebilirsiniz. Özellikle Arzum şarjlı epilasyon cihazı türevlerine göre fiyat performans ürünü olmasıyla daha fazla talep edilir. Üründe 18 cımbızlı epilasyon başlığının olması kusursuz bir bakım imkanı sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bitkisel Protein Nedir?

Bensimon Ayakkabı Seçimi

Ayakkabı Seçerken Bu 5 Özelliğe Dikkat Edin!