in

Coldaway C Nedir? Ne için Kullanılır?

Coldaway C

Coldaway C tablet şeklindedir. Soğuk algınlığı, grip, ateş, baş ağrısı, sinüzit ve üst solunum yolları enfeksiyonlarına dair rahatsızlığı olanların sık kullandığı bir üründür. Ek olarak ağrı kesici ve iltihap giderici etkileri de bulunmaktadır. Coldaway C’yi eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.Burada yer alan bilgileri doktorunuza danışmadan uygulamayınız.Aksi durumunda yaşanabilecek sağlık sorunlarından dolayı sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

Coldaway C Nedir?

Coldaway c son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. Ürün genel olarak boğaz ağrısı, nezle, grip, ateş ve burun tıkanıklığı gibi rahatsızlıkları gidermek için kullanılır. Bir kutusunda 24 adet film tablet bulunur. İçerisinde ağrı kesici ve ateş düşürücü özellikleri barındırmaktadır.

Özellikle kış aylarında pek çok kişinin başvurduğu bir ilaçtır. İçeriğinde kortizon bulunmamaktadır. Reçete edildiğinde devlet tarafından ödenen bir ürün olarak bilinmektedir.

Coldaway C Ne için Kullanılır?

Coldaway c ilacının bilinen pek çok faydası bulunuyor. O nedenle özellikle soğuk mevsimlerde çok fazla tercih ediliyor. Şimdi ürünün önemli faydalarına değineceğiz. Öncelikle vücutta ağrıya ve iltihaba neden olan hormonları azaltılmasını sağlar. Böylece iltihabı kurutur ve vücudu rahatlatır.

Soğuk algınlığı ve grip gibi şikayetlerin giderilmesine yardımcı olur. Bunun yanında burun tıkanıklığını da giderir. Üst solunum yollarının tedavisinde de son derece etkilidir. Saman nezlesi ve alerjik nezle gibi durumlarda tedavi amaçlı kullanılır. Ek olarka farenjit tedavisinde ve bademcik iltihabının geçirilmesinde yardımcı olur.

Coldaway C Fiyatı

Eczane satış fiyatı 38,67₺’dir.

Kullanımı – Prospektüs

İlacın Prospektüs bilgisi, kullanımı ve diğer detayları için şu PDF dosyasını inceleyebilirsiniz.

Sıkça sorulan Sorular 

Coldaway C İshal Yapar Mı?

Ürünün yan etkisine çok nadiren rastlanmaktadır. Ancak elde edilen bulguların arasında ishalde bulunuyor.

Coldaway C Öksürüğe İyi Gelir Mi?

Bu ürün öksürük gibi şikayetlerde kullanılmamaktadır.

Coldaway C Uykusuzluk Yapar Mı?

Ürünün yan etkileri arasında uykusuzlukta bulunuyor.

Coldaway C Zararları Nelerdir?

Bilinen herhangi bir zararı yoktur. Sadece yan etkilerine rastlanabilir.

Coldaway C Boğaz Ağrısına İyi Gelir Mi?

Boğaz ağrısı gibi durumlara karşı iyi geldiği tespit edilmiştir.

Sizlerde tecrübelerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sivex Losyon

Sivex Losyon Nedir? Ne İşe Yarar?

Mor Şampuan

Saçlarınıza Canlı Görünüm Veren Mor Şampuan