in

İnce Bir Bele Sahip Olmanın 5 Sırrı

İnce bir bele sahip olmak kadınlar ve erkeklerin ortak rüyası. Ancak kilo da verse birçok kişi için göbek bölgesindeki yağlar baş belasıdır. Bunun sebebi ise bu konuda yeterince bilgi sahibi olmamaktır. Peki beli inceltmek için neler yapılmalı?

Beli İnceltmek İçin Neler Yapmalı

Spor Yapın
Spor yapmadan, sadece diyetle kilo vermek isterseniz belinizi incelteceğim derken orantısız ve sağlıksız bir vücuda sahip olabileceğinizi unutmayın. Önceliğiniz kilo vermekten çok yağ yakmak olsun.

Beyaz Ekmekten Uzak Durun
Beyaz ekmek, poğaça, börek, yani kısaca beyaz undan yapılan her şeyi bir kenara bırakın.

Sabredin
Kısa sürede verilen kiloları tekrar ve daha fazlası ile alabileceğinizi unutmayın. Bu yüzden beslenme düzeninizde hayat boyu sürecek bir yenilik yapın ve buna her daim uyun. Kilo vermek, daha doğrusu yağ yakmak için de acele etmeyin. Yağ yakımının devamını sağlamak ve motive olmak için de haftada bir öğün hile yapmayı ihmal etmeyin.

Şekerden ve Rafineri Ürünlerden Uzak Durun
Şekerli ürünlerden, trans yağlardan, cipslerden, bisküvilerden, kısaca rafine edilmiş tüm her şeyden uzak durun.

Glisemik İndekse Dikkat Edin
Yediklerinizin sadece kalori hesabını tutacak olursanız gün içerisinde açlıkla mücadele edebilirsiniz ve yağ yakımının önüne geçebilirsiniz. Bu yüzden günlük kalori ihtiyacınızı glisemik indeksi düşük olan besinler sayesinde almaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Adaçayı ile Dişlerinizi Beyazlatın

Kırmızı Elbise Modelleri