in

Mini Şort Modelleri

Yaz aylarında şortlar eminiz ki bir çok bayanın vazgeçilmez parçasıdır. Özellikle de tatil bölgelerinde bayanların sıklıkla tercih ettikleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Her yıl farklı şekiller ile karşımıza çıkan şortlar bu yılda oldukça şık olarak karşımıza çıkıyor.

Mini Şortlar 

Henüz tatile çıkmadıysanız, bavulunuzu hazırlayın ve yaz bitmeden denizin ve güneşin keyfini çıkarın. Sıcak yaz günlerinde hazırlanacak bavulun en olmazsa olmazlarından biri mini şort modelleri. Hem rahat hemde oldukça şık kombinler rahat bir şekilde yaratabileceğiniz mini şort modellerini hemen hemen her giyim markasının 2016 yaz koleksiyonunda rahatlıkla bulabilirsiniz.
Mini Şort Modelleri
 
Modern genç kadınların giyim alışverilerinde ilk adreslerinden biri olan bazı markalar her sezon yepyeni ve göz alıcı koleksiyonlar ile karşımıza çıkıyorlar. Özellikle de yaz aylarında cıvıl cıvıl ve enerjik trendy koleksiyonlarında yer alan en dikkat çeken parçalardan biride mini şortlar oluyor. 2016 yaz sezonu için hazırlanan koleksiyonda öne çıkan mini şort modelleri arasında çiçek desenleri, etnik desenler ve tribal desenler yer alıyor. Ayrıca grafik desen modelleri oldukça revaçta.
Mini Şort Modelleri Önerilerimiz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dantelli Pantolon Modelleri

Plaj Çantası Modelleri