in

Kestane Saç Rengi Kimlere Yakışır

Kestane rengi hemen herkes tarafından denenmiş farklı ve güzel bir saç rengidir. Bütün kadınlar güzeldir ve her güzel kadına yakışır. Bu senenin trend renkleri arasında bulunan kestane tonları hanımlarımızı güzelleştirmeye devam edecektir. Kızıl kestane saç rengi özellikle açık tenli bayanlara çok yakışmaktadır. Bu tonu muhakkak ten rengi açık olan hanımlar tercih etmelidirler.

Açık tenli hanımların tenleri kızıl kestane saç rengi patlatacak ve çok çekici bir güzelliğe sahip olacaktırlar. Kestane rengi saç boyası her güzel insana yakışır ama ton farklarına muhakkak dikkat etmek gerekir. Kestane rengi saç boyası kendi içinde birçok farklı renge sahiptir. Her hanımın ten rengi farklıdır ve her ten rengine çok yakışan bir kestane rengi saç boyası vardır.

Doğal kestane saç rengi özellikle esmer hanımlara çok yakışmaktadır ve esmer hanımlar doğal kestane saç rengi ile saçlarını boyadıkları zaman enfes bir doğallık onları kaplamakta ve aşırı derecede yakışmaktadır. Esmer hanımlar saçlarını küt kestirdikleri zaman doğal kestane saç rengi kendini göstermekte ve aşırı derecede enfes görünmektedir. Güzelliğe güzellik katan doğal görünümlü saçlardır.

Koyu Kestane Saç Rengi

Koyu kestane saç rengi kış aylarının en tercih edilen rengidir. Kış ayların da güneş ve deniz saç rengini yıpratmaktadır bu sebeptendir ki genellikle koyu kestane saç rengi hep kış aylarında tercih edilmektedir. Zaten çoğu kişinin klasik ve favori rengi koyu kestane saç rengi olmaktadır.

Açık Kestane Saç Rengi

Açık kestane saç rengi koyu renklere göre biraz daha modern ve parlak bir saç rengine sahiptir. Işıl ışıl rengi sayesinde saçlara parlaklık vermektedir. Açık kestane saç rengi genellikle saçını ilk kez boyatan genç kızlarımızın ilk tercihlerdir. Özellikle açık tenli ve ya buğday tenli olan kumral hanımlara farklı ve güzel bir görünüm katmaktadır. Açık kestane saç rengi hemen her trend ve farklı ve hoş olacaktır.

Kızıl Kestane Saç Rengi

Kestane saç renkleri içerisinde en çok tercih edilen bir başka renk ise kızıl kestane saç rengi.Kızıl tonları ile açık ve koyu kızıl kestane saç rengi tercih ediliyor.

Kestane Saç Modelleri

En güzel kestane saç renkleri ile oluşturduğumuz kestane saç modelleri görselleri;

Kestane Saç Rengi Hangi Tene Yakışır?

Kestane rengi saç genellikle kumral ve beyaz tenli insanlara çok yakışmaktadır. Fakat kestane saç rengi her tene farklı bir hava katmaktadır ve kişileri çok modern bir görünüme büründürmektedir. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde tercih edilen bir renk olmasından dolayı sezon girişlerinde market tezgahlarında sıraların başında yer alır.
Kestane saç rengi hemen herkesin saçında istenilen renge uyumlu halde olacaktır.

Atkuyruğu saç modelini sürekli kullanan hanımlara en iyi tavsiye saçlarını kestane kahve saç rengi ile boyamalıdırlar hem atkuyruğu modeli hem de saç rengi birlikte çok uyum sağlamaktadır. Buğday tenli hanımların vazgeçilmezi kestane kahve saç rengi olmaktadır. Buğday tenli hanımlarda doğal bir görünüm veren kestane kahve saç rengi bir denemeden sonra vazgeçilmezleri olacaktır.

Buzlu kestane saç rengi çok özel ve güzel bir tondur. Özellikle kahve tonunun en çok yoğun olduğu ve güzel olduğu olan bu ton saç rengi açık ve buğday tenli hanımlarla bronzlaşmış tende çok etkili görünmektedir. Buzlu kestane saç rengi hanımların yeni gözdesidir.

Yeni yılda yenilenen kestane paletine yeni eklenmiş olan Buzlu kestane saç rengi gören ve kullananların çok beğeneceği bir renk olarak zirveye oturacaktır. Boya paletine yeni eklenmiş olan diğer bir renk ise altın kestane saç rengi palette yerini almıştır.Yine doğallık görüntüsü çok üst düzey olan altın kestane saç rengi özellikle genç hanımların gözdesi olmaktadır. Güzel ve parlak bir ışıltıya sahip olan altın kestane saç rengi topuzlarda mükemmel bir görüntü yakalarken dalgalı fön ve bukle saçlarda kendini gösterecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Örgü Battaniye Modelleri

Kızıl Saç Rengi ve Modelleri