in

En İyi Selülit Kremleri | Selülit Tedavisinde En Etkili 5 Krem !

En İyi Selülit Kremleri

Piyasada selülit görünümünü en aza indirmeyi amaçlayan bir dizi krem vardır. Uyluklarınız, kalçalarınız, karnınız, kalçalarınız veya vücudunuzun başka bölümlerinde görülen selülit sizi görsel olarak rahatsız edebilir.Bu durumun nedenleri ve giderilmesinde yapılacakları Selülit nasıl gider yazımızdan öğrenebilirsiniz.Bu yazımımızda ise selülit giderici olarak sunulan kremler arasından derlediğimiz en iyi selülit kremleri listemiz size yardımcı olabilir.

Selülit, uyluk, kalça, karın veya vücudun diğer kısımlarındaki cildin çukur, topaklı bir görünüme sahip olduğu bir cilt sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Cildin altında yağ birikmesinden kaynaklanır ve genellikle hormonlar, hamilelik, genetik, kilo alımı, zayıf veya kötü beslenme ile sağlıksız bir yaşam tarzının sonucudur. Selülit erkekleride etkilediği görülüyor ancak bu durum pek fazla değil.Kadınlarda ise oldukça büyük bir sorun.Kadınların %80-90’ı bir kez bu sorunla karşılaşıyorlar.

Dr. Brandt Skincare Cellusculpt Body Shaper & Cellulite Smoothing Cream

Dr. Brandt Skincare Cellusculpt Body Shaper & Cellulite Smoothing Cream Selülit Kremi

Kafein ile dolu olan bu krem selülit görünümünü azaltır ve sıkılık ve elastikiyet kaybını iyileştirmek için çalışır. Eklenen masaj aplikatörü, tedaviyi güçlendirmeye yardımcı olarak, krem tedavi ettiği için selülit görünümünü yumuşatmanıza izin verir.

Clarins Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert

Clarins Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert En İyi Selülit Kremleri

Selülit görünümünü iyileştirmek ve gözle görülür biçimde azaltmak için çalışan bu düzeltme formülüyle selüliti duraklatın. Kalça, kalça ve uyluk gibi tonlaması zor vücut parçalarının pürüzsüz görünmesini sağlar.

Lierac Body Slim Global Slimming

Lierac Body Slim Global Slimming Selülit Kremi

Lierac Body-Slim, cildin kalitesine etki eden bir selülit önleyici kremdir.Selülit tedavisinde kullanabileceğiniz etkili kremlerden birisidir.Cildi güzelleştiren ve pürüzsüzleştiren nemlendirici özelliklere sahiptir.Ürünü 4 hafta boyunca uygulamanız gerekiyor.Kullanıcı yorumlarına baktığımızda 3. haftadan sonra selülitlerde azalma görülüyor.

Institut Esthederm Morpho Fitness Slimming Activator Serum

Institut Esthederm Morpho Fitness Slimming Activator Serum Selülit Kremi

Cildinizi hem esneklik hemde yumuşaklık kazandırırken bir yandanda selülit tedavisinde etkili bir krem olarak karşımıza çıkıyor.Masajlarla birlikte kullanım sonrası incelmeyide hızlandırır.

Sisley Cellulinov Selülit Kremi

Sisley Cellulinov Selülit Kremi

En iyi selülit kremleri listemizde bulunan bu ürün diğerlerine göre yüksek bir fiyat etiketine sahip.Sisley Cellulinov Selülit Kremi cildi biraz sıkılaştırmanın yanı sıra aynı zamanda cildi nemlendirir ve yumuşatır. Güzel bir kokuya sahip ve selülit üzerinde etkili ancak fiyat olarak bakıldığında oldukça pahalı.Bu yüzden listemizin son sırasında yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selülit Nedir? Nasıl Gider?

Selülit Nedir? Nasıl Gider?

Ginkgo Biloba Faydaları

Ginkgo Biloba Faydaları Nelerdir? : Detaylı Rehber