in

Bebek Sarısı Saç Rengi

Bebek Sarısı Saç Rengi

Sarışınlar içi pek çok renk tonu bulunurken bu tonlar içerisinde öne çıkan ve tercih edilen bebek sarısı saç rengi ile ilgili tüm detayları yazımızda paylaşıyoruz.

Bebek Sarısı Nedir?

Bebek Sarısı

Sarışınların tercih ettiği renk ve tonlar arasında en göze çarpıcı tonların başında geliyor.Hafif ve parlak bir sarışın tonu arıyorsanız sizin için ideal bir renk diyebiliriz.Hafif bir renk tonu olan bebek sarısı, platin sarısı rengine benzesede biraz daha sıcak bir tondur.Renk tonunu daha çok doğal sarışın olan bayanların saç rengini beğenenler tercih edebilirler.

Bebek Sarısı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bebek Sarısı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bu sarı renk tonunu elde etmek için kuaför salonları ilk tercihiniz olabilir ancak evde saç boyamayı düşünenler için önerilerimiz var.Eğer siyah veya koyu kahverengi bir saç tonunuz varsa saçınızda tek seferde bu rengi elde etmeniz mümkün değil.Alacağınız saç boyasını bir kaç kez uygulamanız gerekecektir.

Koyu renk saçları olanlar boya yapmadan önce saç rengi açıcı kullanmaları gerekiyor.Sonrasında evde kullanabileceğiniz pek çok markaya ait saç boyası içerisinden süper parlak veya ultra açık doğal sarı gibi boyaları tercih edebilirsiniz.Açık saç rengi olanlar renk açıcı kullanmadan direk olarak bu boyaları kullanabilirler.

Bebek Sarısı Ombre

Bebek Sarısı Ombre

Bebek sarısı ombre (gölge) düşünüyorsanız kesinlikle sarışın bir tabanla başlamanız gerekmez.Koyu kahverengi tonlu bir saç üzerinde, beyaz ve altın sarısı vurgular oldukça güzel görünüyor.

Parlak sarışın ombrenin en iyi yanı, büyüme evresinin süper yönetilebilir olmasıdır. Bu rötuş randevusunu atlamayı tercih ederseniz, saçlarınızı uzatmaktan çekinmeyin.

Bebek Sarısı Ombre Modelleri

Ayrıca bebek sarısı röfle ve balyaj içinde kullanabilirsiniz.

Bebek Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Önceki yılların trendlerine ve uygulamalarına baktığımızda, sarışın herkese uygundur diyebiliriz.Ancak beyaz ve esmer tenli kadınlarda daha güzel durduğu düşünülüyor. Bebek sarı saçları çok açık olduğundan, daha koyu bir renk tonunuz varsa, bu kremsi rengi elde etmek için saç rengi uzmanınızla birkaç randevu gerekebilir. Bu durumda, bronde veya mantar sarısı gibi bir geçiş gölgesini düşünün . Bu çok yönlü gölgeler, istediğiniz sarı saç rengini elde etmeniz için etap etap yaklaşmanıza izin vererek, esmerden bebek sarışınına yumuşak ve kademeli bir geçiş sağlar. Hafif bir baz gölge elde edildiğinde, zahmetsizce doğal görünen bir sarışın için buğday, sütlü ve kremsi tonların bebek sarışın vurguları karıştırılabilir. Sizin için mükemmel bebek sarışınını ve saç tipinizi nasıl alacağınıza dair kişiselleştirilmiş bir danışma almak için bir profesyonelle görüşmek üzere rezervasyon yaptığınızdan emin olun.

Bebek Sarısı Saç Modelleri

Bebek Sarısı Saç Rengi Bakımı

Öncelikle yapmanız gerekenlerin başında, şampuan , saç kremi ve saç maskesi uygulamalarınızı, renkle işlenmiş saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir sistemle değiştirmek önemlidir . Bu, yeni sarı saçlarınızın en iyi şekilde görünmesini ve hissedilmesini sağlar.

Saç tellerinizin biraz daha sevgiye ihtiyacı olabilir.Bu nedenle günlük standart saç bakım kremleri yerine biraz daha derinlemesine bakım yapan ve formülünde ipeksi, sağlıklı saçlar için nemlendirmeyede yardımcı olan kremleri deneyin.

Saç Modelleri

Ayrıca farklı saç rengi ve modeli arayışında olanlar için karamel saç rengi ve modelleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

2 Comments

Leave a Reply
  1. bebek sarısı çok güzel ama çok iyi bakım istiyor. saç fazlasıyla yıpranıyor. evde uygulamak isterseniz boya içerisine likit keratin boya koruyucu ve onarıcı ekleyebilirsiniz. küçük ama faydalı bir ipucu:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tırnak Oje Modelleri ve Renkleri

Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin Çiçeği Modelleri ve Çiçeklerin Anlamları