in

Gelin Saçı Modelleri

Bu yıl hayatınızın aşkı ile hayatlarınızı birleştirmeye karar mı verdiniz? Düğününüz harika olacak ve tabii ki sizde. Düğün bir kadının hayatı boyunca en güzel hayalidir. Kendi o bembeyaz gelinliğin içerisine göstermek ve görmek, bir kaç saat sonra hayatının aşkı ile evlenecek olmak! Tamamen kendi zevkinizin hüküm sürdüğü sadece sizin istediklerinizin olduğu bir gün… Ve tabii ki en güzel siz olacaksınız.

Gelin Saçı Modelleri İçin Öneriler

Gelinliğinizi seçtiniz ve sırada makyaj ile saç kaldı. Zevkinize göre birçok farklı model seçebilirsiniz. Ama tabii ki gelinliğinize ve duvağınıza da uyduğundan emin olmalısınız. Gelin saçları genellikle oldukça gösterişli topuzlar olmaktadır. Bu şekilde hem duvak daha hoş duracaktır hemde elbisenizin tüm ihtişamı ortaya çıkacaktır. Düşünsenize beyazlar içinde siz ve harika bir saç modeli. O gece her bekar sizin yerinizde olmak ister. Bu yüzden sizde iyi bir idol olmalı ve son derece şık görünmelisiniz.

En Güzel Gelin Saçı Modelleri

Sarışın Gelin Saçı Modelleri

2016-Gelin-Saçı-Modelleri-4

Şıklığın abartısı rüküş olur. Bu sebep ile yerinde ve hoş modeller tercih etmeniz gerekir. Bizde sizler için en güzel gelin saç modellerini araştırdık ve çeşitli bir galeri oluşturduk. Ne de olsa düğünden önce büyük araştırmalar sonucu hangi saç ve gelinlik olacağına karar verilir. Sizde bu yazımızı okuyor iseniz doğru modelleri buldunuz demektir. Sizin için seçtiğimiz birbirinden hoş gelin saç modellerinin tadını çıkartın gelin hanım. Şimdiden mutluluklar dileriz. Gelin olmayan diğer prenses adaylar ise şimdiden o büyük gün için model beğenmeye galerimiz ile başlayabilirler.

Gelin Saçı Modelleri Resimleri

Beğendiğiniz gelin saçı modelleri arasından seçtiklerinizi ve ayrıca sizlerinde gelin saçı modeli önerilerinizi yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gelinlik Modelleri

Kitaplık Modelleri ve Dekorasyon Önerileri