in

Uzun Etek Kombinleri Kış ve Yaz dönemi

Uzun etek kombinleri

Bahar ve kış aylarının yaklaşması ile uzun etek kombinleri de daha sık görünür oldu. Asıl adının maksi etek olduğunu da unutmamak gerekir. Yaz ve kış aylarında rahatlıkla tercih edilen bu etekler, kombin açısından birçok seçeneğe sahip olduğundan dolayı kazaklar, botlar ve hırkalar ile uyum içerisinde durmaktadır.

Uzun etek nasıl kombinlenir?

Uzun etek nasıl kombinlenir

Uzun eteğinizi kış envanterleri olan kaşkol, bot, hırka kazak gibi ürünlerle kombinleyebilirsiniz.

Puantiye bulunan bir bluz ile maksi eteğinizi tamamlayacak atmosferi de kolayca yakalayabilirsiniz.

Uzun etek nasıl kombin yapılır

Bu seneye damgasını vuran ışıltılı altın deseni uzun etek modellerinde görmemiz mümkün. Üzerine saf bir beyaz ve altına hafif hareketli bir açık topuklu ayakkabı ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Uzun etek beli açık kombin

Yüksek belli ve hafif göbeği açık bluzlar da uzun etek modellerini en iyi sergileyen parçalardan biridir. Eğer etek ön kısmında da ince bombeli bir alan var ise ayakkabılarınızı sergilemek için etkili olacaktır.

Yazın Uzun Etek Kombinleri

Yaza özel olan yırtmaçlara sahip uzun etek modelleri ise açık, sıfır topuk ayakkabılar ile tamamlanabilir. Üst kısımda ise eteğin desenine göre sade bir gömlek ile süsleyebilirsiniz. Fakat geçiş bölümünde mutlaka kemere yer vermeniz gerekmektedir.

Yazın uzun etek nasıl kombinlenir

Salaş ve tiril tiril bol bir uzun eteğin üstüne gene aynı şekilde salaş bir gömlek giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Çünkü bu sene salaş giyinmek trend haline geldi. Desen ve renk olarak canlı ve enerjik renkler tercih etmelisiniz. Hatta bu kombini büyük bir şapka ile tam bir sahil kasabası kombinine çevirebilirsiniz.

Şimdi ise sizlere biraz cesaret isteyen bir kombin sunacağız. Şifon etek ve kazak kombini, altına da kazak renginde stiletto bir ayakkabıya ne dersiniz? Bu zamana kadar şifon etekler özel günler için tercih edilişe de bu yılın modasında durum tersine dönecek. Şifon eteklerin en büyük avantajı ise bel inceliğini ortaya çıkararak verdiğiniz kiloları daha kolay fark etmelerini sağlayabilirsiniz.

Neon renklere sahip bir uzun etek gördü iseniz onu hemen dolabınıza kazandırın. Üst kısma ise gene canlı pastel renklere sahip salaş bir bluz ile tamamlayın. Kemer seçimi olarak koyu taba renklerinde bir kemer tercih edebilirsiniz. Çanta seçiminde de aynı koyu tonlarda bir çanta seçebilirsiniz. Sonuç mu mükemmel bir görünüm kazanacaksınız.

Kışın uzun etek kombinleri

Şimdi ise kış aylarına yaklaştığımız şu günlerde yapabileceğiniz uzun etek kombinleri inceleyelim.

Kışın uzun etek nasıl kombinlenir

Kış kombinlerinizde çizgili bluz veya çizgili uzun etek modelleri ön plana çıkıyor. Hangi parçayı çizgili tercih ettiyseniz diğer parçayı düz tek renk olarak kullanabilir. Hafif topuklu bir bot ile zenginleştirebilirsiniz.

Kışın uzun etek kombinleri

Şimdi ilgileri biraz üzerinize toplama zamanı geldi. Pastel renklere sahip uzun eteğin üzerine nötr renkler ile kombinleyeceğiniz kazaklar da tarzınızı yansıtmaya yeterli olacaktır. Çanta seçiminde ise etek rengini barındıran desenlere sahip ufak bir çanta kullanabilirsiniz.

Kışın uzun etek kombin yapmak

Kalın kumaşa sahip, cepli ve kemer şeritleri bulunan uzun etek kombin modelleri özellikle iş dünyasında yer verilecek şıklığa sahiptir. Üzerine seçtiğiniz açık renk bir gömlek ve etek renginde bir portfolyo çanta ile kombininizi tamamlamanız mümkündür. Saat seçimi olarak ise metalik parlak gri bir saat tercih edebilirsiniz. Kısa bir boya sahipseniz uzun eteğin altına yüksek topuklu bir çizme de tercih edebilirsiniz.

Uzun etek ile kış kombinleri

Gene neon veya dikkat çekici renklere sahip bir uzun eteğin üzerine uygulayacağınız kot ceketler ve açık tonlarda zincirsiz el çantası ile süsleyebilirsiniz.

Gri tonlarda kabarık bol ve uzun bir etek temin edin. Üst kısma ise koyu tonlarda bir bluz ve lacivert bir deri ceket giyerek kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayakkabı olarak parlak gri bir stiletto ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Uzun etek kış kombin örnekleri

Her zaman krem rengine yakın bir kahve ile lacivert mavi uyumunun mükemmel olduğunu söylemişizdir. Aynı uyumu açık kahve tonlarında uzun eteğiniz ve mavi, lacivert tonlarında bir gömlek ile yakalayabilirsiniz. İnce bir kemerde bel kesimini ortaya çıkaracaktır.

Uzun Etek Kombin Tesettür

Tesettür giyimde de uzun etekler oldukça sık görülmeye başlandı. Şimdi ise tesettür giyime gönül vermiş bayanlar için birkaç öneride bulunalım.

Uzun Etek kombinleri tesettür

Lacivert bir uzun eteğin üzerine giyeceğiniz beyaz gömleği gene aynı şekilde lacivert bir eşarp ile tamamlamanız mümkündür. Ayakkabı seçimi olarak ise siyah hafif topuklu bir model tercih edebilirsiniz.

Yeşile dönük koyu bir kadife uzun eteği ise gülkurusu bir bluz ile birleştirirken eşarp olarak siyah bir eşarp seçmeniz de uyumu yakalamanız için yeterli olacaktır.

Uzun tesettür etek kombinleri

Tavsiye: Eğer desenli bir uzun eteğe sahipseniz mutlaka üst kısımda tek renk ve desensiz modellere yer vermeye çalışın. Bu sayede göz yorulmasını da minimum orana indirebileceksiniz.

Uzun etek tesettürlü kombinleri
Uzun etek kapalılar için kombinler

Beyazın ağırlıklı olduğu çiçek desenli bir uzun eteği alarak üzerine açık veya gök mavisi bir gömlek giyerek bel kısmına da halat görünümlü ince bir kemerle hareket katmanız da güzelliğiniz için ideal olacaktır. Çanta olarak ise portfolyo çanta modellerinden eteğinizde yer alan renklerden birini seçerek tercih edebilirsiniz. Uzun etek kombin seçeneklerinden herhangi birini değerlendirebilirsiniz.

Uzun Etek Kombin Görselleri

Her mevsim giyebileceğiniz ve her tarza uygun uzun etek kombinleri için hazırladığımız galeri ile çok sayıda tarz ve model hakkında bilgi sahini olabilirsiniz.İşte uzun etek kombin görselleri ile hazırlanan galerimiz;

Sizlerde beğendiğiniz uzun etek kombinlerini yazımıza yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.Ayrıca uzun etek kombin önerilerinizi de bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin Çiçeği Modelleri ve Çiçeklerin Anlamları

Erkekler Neden Sarışın Sever

Erkekler Neden Sarışın Sever?