in

Hadise Saç Rengi ve Modelleri

Hadise Saç Rengi

Belçika’da adını duyurup daha sonra Türkiye de müzik kariyerine devam eden ünlü pop müziği şarkıcısı Hadise pek çok bayan tarafından yakından takip edilmektedir. Hadise’nin giyimi, saç modelleri, makyajı, saç renkleri pek çok insanın merceği altındadır. Bu yazımızda sizler için Hadise’nin sık sık tercih ettiği saç renklerini ve saç modellerini paylaşıyor olacağız. Hadise genel olarak saç tonlarında zaman zaman sarı balyajlar tercih etse de artık saçlarını daha kahve tonlarında kullanmayı tercih ediyor. Bunun için genellikle O Ses Türkiye programındaki saç rengi bal köpüğü tonlarında olmaktadır.Şimdi daha detaylı olarak Hadise’nin saç rengi ve saç modellerine bakalım.

Hadise’nin Saç Rengi Nedir?

Hadise Bal Köpüğü Saç Rengi
Bal Köpüğü Saç Rengi

Hadise saç renginde sık sık radikal değişimler yapmamaktadır. Genelde kahve ve kahve tonlarını tercih eden şarkıcı, zaman zaman koyu ve acı kahve rengini tercih etse de sıklıkla bal köpüğü ve karamel kahve saç rengini tercih ediyor diyebiliriz. Şarkıcının yeni saç rengi altın karamel kahve tonlarındadır. Şarkıcı çok eski yıllarda yani ilk tanınmaya başladığı zamanlarda da küllü sarı saç rengi tercih etmiştir. 

Hadise Siyah Saç Rengi
Siyah Saç Rengi

Hadise Saç Modelleri 

Hadise Yeni Saç Rengi ve Modeli
Yeni Saç Rengi ve Modeli

Hadise saç modeli olarak ise genellikle orta boy ve V kesimde, önlerde kat bulunan bir saç modeli tercih etmektedir. Saçlarını şekillendirirken de genelde iri dalgalar yapmaktadır. Şarkıcı küt saç modelini de hiç tercih etmemiş saçlarını hep uzun ve orta boy denilebilecek bir boyda kullanmıştır. Günlük hayatında saçlarını genelde topuz ya da at kuyruğu modeli ile kullanan sanatçı sahnede iken de sık sık iri dalgalı açık saç tercih etmektedir. 

Hadise At Kuyruğu Saç Modeli
At Kuyruğu Saç Modeli
Hadise Topuz Saç Modeli
Topuz Saç Modeli

Hadise Saç Rengi Numarası

Hadise O Ses Türkiye Saç Rengi
O Ses Türkiye Saç Rengi

Genellikle bal köpüğü ya da karamel tonlarında saç rengi kullanan sanatçının saç tonlarına yakın sizler için evde saçlarınızı kendiniz boyayabileceğiniz saç boylarını listeledik. Sizlerde saçlarınızın doğal ve canlı durmasını istiyorsanız boyayı uyguladıktan sonra saçlarınıza bakım da yapmalısınız.

  • Palette Deluxe 7-554 açık altın karamel saç boyası; fiyatı 19.90 TL
  • Neva Color 7.334 altın karamel saç boyası; fiyatı 9.52 TL
  • Koleston 9.3 altın sarısı krem tüp boya ; fiyatı 11.54 TL

Sizlerde ünlü şarkıcının saç renkleri ve modelleri hakkında bilgileriniz ile evde uyguladığınız saç boyası hakkında tecrübelerinizi, sorularınızı yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İmex Krem

İmex Krem Ne İşe Yarar? Nedir? Fiyatı

Karbonat Limon Maskesi Nasıl Yapılır

Karbonat Limon Maskesi Nasıl Yapılır? Tarifi ve Faydaları