in

Fahriye Evcen Saç Rengi ve Modelleri

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahriye Evcen son dönemlerde oldukça adıyla sık sık anılan ve popüler olan bir oyuncudur. Türkiye ve pek çok ülke tarafından tanınan güzel oyuncunun saç rengi ve saç tonu da oldukça merak konusudur. Saçları tamamen doğal, pürüzsüz ve canlı durmasının yanı sıra güzel oyuncunun baştan aşağı kusursuz görünmesini de sağlamaktadır. Saçlarının doğallığına ve canlılığına oldukça önem veren oyuncu saçlarını da kendi saç rengine yakın bir tona boyatıyor. Ünlü oyuncunun saç tonu kahve renkleri arasında gidip gelmektedir. Saç modelini ise genelde düz ya da iri dalgalar halinde kullanmaktadır. Günlük hayatta saçlarını ise ara ara at kuyruğu şeklinde yapmaktadır.

Fahriye Evcen Saç Rengi Nedir?

Fahriye Evcen Saç Rengi

Fahrice Evcen’ in kusursuz güzellikteki saç rengi Efsanevi Türk Kahvesidir. Bu renk içerisinde çok az kızıl yansımalar ve bol miktardaki kahve tonları içermekte ve bu nedenle saçta oldukça canlı, parlak ve tamamen doğal durmaktadır. Saç tonunun doğal ve canlı durmasın da ki diğer bir sır ise kullanılan boyanın içerisindeki pH dengesini sağlayacak maddelerdir. İyi bir boyanın saçta uzun süre kalması ve rengin akmaması için ise uygulama sırasında mutlaka pH dengesini sabit tutacak özellikte bir saç şampuanı tercih edilmelidir. Fahriye Evcen saç rengini Loreal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi. ile elde edebilirsiniz. 

Fahriye Evcen Saç Rengi Numarası

Fahriye Evcen Saç Rengi Numarası
Saç Rengi Numarası

Fahriye Evcen Çalı Kuşu dizinde saç rengini daha kızıl tonlarda kullanmıştır. Aşk Sana Benzer filminde ise oyuncu saç rengini koyu kahve olarak kullanmıştır. Yeni saç rengi ise tamamen koyu kumral olup içerisinde kızıllıkta bulunduran Türk Kahvesi rengidir. Oyuncunun kullandığı saç renginin numarası ise Loreal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi. Bu boyalar saçı aynı zamanda bakım yaparak ve besleyerek uygulama yapmanızı sağlıyor. Sizlerde Fahriye Evcen’in saç rengi gibi doğal, parlak, canlı ve pürüzsüz bir saç görünümü istiyorsanız uygulayacağınız saç boyası tonunun kendi doğal saç renginize yakın olmasına dikkat etmelisiniz. Kahve saç rengi ise genellikle çoğu insanda doğal ve canlı durmaktadır. 

Fahriye Evcen Saç Renkleri

Boya Numarası ve Fiyatları

  • Loreal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi 27 TL
  • Palette 4.65 Büyüleyici Kahve Deluxe Saç Boyası – 17,50 TL
  • Nevacolor Premium 4.7 Türk Kahvesi 17,00 TL
  • Exicolor Türk Kahvesi No: 4.7 Saç Boyası – 13,50 TL

İlginizi çekebilecek bir diğer saç rengi olan Fındık kabuğu saç rengi ile ayrıca Kestane saç rengi yazılarımıza da göz atmalısın.

Fahriye Evcenın Saçları
Fahriye Evcen Düz Saç Modeli
Düz Saç Modeli
Fahriye Evcen Dalgalı Saç Modeli
Dalgalı Saç Modeli
Fahriye Evcen At Kuyruğu Saç Modeli
At Kuyruğu Saç Modeli

Sizlerde ünlü oyuncun saç rengi hakkında ve kendi evde boya uygulamalarınızın sonuçlarını, bu saç rengi ile ilgili sorularınızı yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

2 Comments

Leave a Reply
  1. Merhabalar benim gözleri Ela ten rengim koyu buğday ten saçım hangi renk boyatmalıyım cevap verirseniz çok memnun olurum saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinameki Otu Saça Faydası

Sinameki Otu Saça Faydası ve Kullanımı

İmex Krem

İmex Krem Ne İşe Yarar? Nedir? Fiyatı