in

Kış Kombinleri Bayanlara Özel En Güzel Kombinler

Kış mevsiminin yavaş yavaş kendini hissettirmesi ile birlikte artık mağaza vitrinleri kış sezonu kıyafetlerini de sergilemeye başladı. Kış sezonu bu sene oldukça şık kombinlerle hanımları karşılamaya hazırlanıyor. Kış kombinleri oldukça hareketli bir kış geçirmenizi sağlayacak. Uzun kaşeler, salaş hırkalar, bol kazaklar, balıkçı yakalar derken son derece tarz ve bir o kadar da sıcak bir kışa gireceksiniz. Bu yılın modası yine oldukça salaş kazaklar ve hırkalar diyebiliriz.

Dizlere kadar olan deri çizmeler de yine modasını kaybetmiyor. Kazaklar ne kadar bolsa pantolonlarda sizi o kadar sarıp sarmalıyor bu kış. Dar paça ve yüksek bel kotlar sizleri biraz 80li yıllara götürecek diyebiliriz. Kış modası her zaman bayanlar için farklı tarzlar oluşturmaya müsait bir ortam yaratmaktadır. Dışarda hava ne kadar bozuksa caddelerdeki şık hanımların neşesi o kadar yerinde olacak. Tarzınızı bu yıl biraz değiştirip daha salaş modellere yönelirseniz sizin de farklı bir stil yaratmanız son derece basit olacaktır. Moda dergilerinden bir kaç tiyo alarak ve mağazalardan seçeceğiniz tarz kıyafetlerle kendinizi daha iyi hissedecek ve her şekilde farklı bir görünüm yakalayacaksınız.

Bayan kış kombinleri konusunda tasarımcılar bu yılda olduğu gibi yine feminenliği ön planda tutmuşlar. Her ne kadar erkeksi bayan modası revaçta gibi görünse de bayanlar hiçbir zaman dişiliklerinden ödün vermiyorlar. Saç modellerinin asiliği ve kış kombinleri ile yarattıkları tarzları birleşince ortaya Paris moda haftasından daha da şık bir görünüm ortaya çıkıyor.

Kış Kombini Nasıl Yapılır?

Hanımlar bu kışı oldukça tarz bir şekilde geçirmek istiyorlarsa mutlaka ufak detaylar dikkat ederek kendilerine en iyi uyan kış kombinleri yaratmaya başlamalılar.

Kışın en çok moda olan salaş hırkalar mutlaka en çok tercih edilenler arasında yer alacaktır. O yüzden en azından bir tane de olsa salaş bir hırkanız olsun bu salaş hırkayı dar bir kot ve dize kadar çıkan çizmelerle oldukça şık bir hale getirebilirsiniz. Kış modası yine rengârenk şallarla kendisini gösterecek. Klasik olmaktan vazgeçin. Biraz asi görünmek sizi aynı zamanda modern ve çağın insanı yapacaktır. Deri ceketler yine bu kışın modası olmaya devam ediyor. Yırtık kotların üzerine giyeceğiniz deri ceketler oldukça hoş bir hava katacaktır sizlere.

Kış Modası ile Günlük Kış Kombinleri

Kış aylarında yırtık kot giyilmez diye düşünenlerin aksine kendini cesur hisseden hanımlar yine tüm soğuğa karşı yırtık kotlarını giyecek ve caddelerde kendilerini podyum edasında göstereceklerdir. Bayan kış kombinleri arasında bu sene de yer alan yırtık kotlar ve üzerine salaş kazaklar ile asker botlar hanımefendilikten uzak bir görünüm sergilese de tarzınızı yansıtmanızda size oldukça yardımcı olacak. Günlük olarak Kısa kaşe montları da kotlarınızla tercih edebilirsiniz.

Günlük kış modasında eteklerde bu sene renkleri ve modelleri ile bayanların en çok tercih edecekleri kıyafetler arasında bulunacak. Özellikle geniş kesimler ve mini olanlar hem babetlerle hem de kısa çizmelerle son derece hoş görünecektir. Uzun boylu hanımlara nazaran daha kısa boylu hanımların bu etekleri kesinlikle diz hizasının üst kısmından giymeleri gerekmektedir. Aksi halde diz altı etekler boylarını bir hayli kısa göstercektir. Etek kullanımında kışın botlarla uzun etekler çok fazla kullanışlı olmadığı için minilerin daha çok öne çıkacağı kesin. Kış modası her sene farklı renklerle öne çıksa da bu sene pastel tonların ön planda olacağını söylemek mümkün.

Kış Kombinleri

Tesettür Kış Kombinleri

Tesettür modası oldukça tarz kıyafetlerin sergilendiği bir sektördür. Yaz kış fark etmiyor tesettür üreticileri en tarz kıyafetleri piyasaya sürerek hanımların her zaman modern ve kendilerine özgü bir stilde dolaşmalarını sağlıyor. Tesettür giyimde uzun kaşeler moda olacak. Kış bayan kombinleri içerisinde bu kabanların özellikle vücut oyumlarına göre kesilmiş olması ve vücuda oturan kabanlar ve deri çizmeler son derece hoş bir moda görünümü yaratacak.

Bu hanımlarda balıkçı yaka tunikleri pantolonların üzerinde kombinleyebilir kendilerine göre bir tarz yaratabilirler. Kış aylarının en çok tercih edilen kazakları olan balıkçı yaka kazaklarda siyah bu sene yine en çok tercih edilen renklerden olacak. Siyah deri ceketler de tunik tarzı kazakların üzerinden oldukça hoş ve şık duracaktır.

Kış Kombin Örnekleri

Kış kombinleri için hazırladığımız farklı kıyafetlerden oluşan kış kombin örnekleri görsel galerimiz;

Her mevsim tercih edilebilen uzun etekler için hazırladığımız Uzun etek kombinleri yazımız ile kışın uzun etek kombinleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beğendiğiniz kış kombinlerini ve kendi tercih ettiğiniz kombinleri bizlerle yazımıza yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Topuz Saç Modelleri ve Yapılışları

Topuz Modelleri ve Nasıl Yapılır

Beyaz Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır