in

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nedir? Nasıl Elde Edilir?

Serenay Sarıkaya Saç Rengi

Serenay Sarıkaya son dönemde oynadığı diziler ve reklam filmleri ile adından sıkça söz ettiren genç ve popüler oyuncular arasında yer alıyor. Son dönemde oldukça ses getiren Fi, Medcezir gibi yapımlarda rol oynayan Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 doğumlu ve 1.75 metre boyundadır. Oyuncunun duru ve sade güzelliği birçok kişi tarafından beğenildiği gibi saçları da bayanların ilgi ve merak konusu oluyor. Oldukça doğal, sağlıkla ve canlı duran saçları kimine göre boya kimine göre ise kendi doğal saç rengi deniliyor. Oynadığı dizilere göre saç renginde de zaman zaman farklı tonlar deneyen oyuncu çok fazla radikal değişimler yapmayarak saçları ile genelde bir iki ton oynuyor.Serenay sarıkaya saç rengi nedir ve nasıl elde edilir gelin birlikte bakalım.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nedir?

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nedir

Serenay Sarıkaya saç rengi oldukça doğal ve kendi saç tonuna yakın açık küllü kumral rengindedir. Medcezir dizisinde saçlarını bir ton daha koyulaştırıp hafif kızıllık denemiştir. Fakat Fi dizisinde saçlarında kendi saç tonuna yakın bir açık küllü kumral renk görüyoruz. Ten rengi ve göz rengi ile uyumlu ve en önemlisi kendi saç rengine en yakın saç tonunu kullanan Sarıkaya, saçlarına ince ince paketler ile ışıltıda attırıyor.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Doğal bir ton olan açık küllü kumral rengini birçok saç boyası markasında elde edebilirsiniz. Fakat saçlarınızı boyarken dikkat etmeniz gerekenler eğer saçlarınız oldukça koyu bir ton ise saçlarınızı ilk önce açıcı ile açtıktan sonra kumral renk uygulaması yapmalısınız. Aksi takdirde saçlarını açık kumral rengi olmayacaktır. Ya da kendi saçınız sarı ya da kumral ise açık küllü kumral rengini tek uygulamada elde edebilirsiniz. 

Ünlü oyuncunun saç rengi ve diğer küllü kumral tonlarının yer aldığı Küllü kumral saç rengi yazımıza göz atamalısınız.

Serenay Sarıkaya Saç Rengi Kaç Numara?

Serenay Sarıkaya Medcezir Dizisi Saç Rengi
Medcezir Dizisi Saç Rengi

Piyasada birbirinden farklı saç boyası markası mevcut fakat siz kendinize en uygun açık küllü kumral rengini yakalamak için saç boyasının içeriklerinin iyice incelemeli aynı zamanda en doğal içerikli saç boyasını kullanmalısınız. Eğer saçınız koyu renkse ve ilk olarak açma işleme uygulayacaksanız boyanızın kalitesi ve içeriğinin doğallığı oldukça önemlidir. Aşağıda sizler için en çok tercih edilen markaların açık küllü kumral renk numaralarını ve fiyatlarını sıraladık.

Serenay Sarıkaya Fi Dizisi Saç Rengi
Fi Dizisi Saç Rengi

Boya Renk Numaraları ve Fiyatları

  1. Loreal Paris Excellence Creme Saç Boyası 7 Numara; fiyatı 30.50 TL
  2. Schwarzkopf Color Specialist81 Açık Kumral Saç Boyası; fiyatı 27.90 TL
  3. Schwarzkopf Color Specialist81 Küllü Kumral; fiyatı 39.90 TL
  4. Palette Doğal Renkler Saç Boyası 7 Numara Kumral; fiyatı 20.90 TL

Diğer ünlü oyuncu ve sanatçılardan Gülben Ergen saç rengi ve güzel oyuncu Elçin Sangu saç rengi yazılarımıza göz atmalısınız.

Sizlerde beğendiğiniz saç rengini ve eğer kendiniz saçınızda bu renkleri elde ettiyseniz nasıl elde ettiğinizi, bu konuda bilgi ve tecrübelerinizi yazımıza yorumda bulunarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır

Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Trosyd Krem

Trosyd Krem Ne işe Yarar? Ne İçin Kullanılır?