in

Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben Ergen Saç Modelleri

Gülben Ergen saç modelleri ve rengi sevenleri tarafında takip ediliyor.Sizde ünlü sanatçının saç tarzını beğeniyorsanız bu yazımızda kullandığı renkler, modeller hakkında detaylara ve resimlere yer veriyoruz.Ayrıca yeni ve eski saç renkleri de yer alıyor.

Gülben Ergenin Saç Rengi

Gülben Ergenin Saç Rengi

Çoğunlukla aynı renk tonlarını kullanıyor.Kumral renk tonu ile ilk zamanlar gördüğümüz sanatçı sonraları sarı renk tonlarını ve ardından iki rengi birden farklı kesimler ile birlikte kullandığını görüyoruz.Son zamanlarda da yine kumral ve sarı tonlardaki renkleri tercih ediyor.Yine saç kesimi olarak da daha çok kısa saçlar ile görüyoruz.Omuz hizası veya biraz üstü gibi kesimler kullansada onu çoğunluk daha kısa kesimlerle görmekteyiz.

Sanatçının saçlarında kullandığı renklerini arayanlar ve evde uygulamayı düşünenler boya markaları içerisinden şu renkleri tercih edebilirler; Altın sarısı, açık sarı, parlak koyu sarı.

Sanatçının kullandığı saç renkleri ve kesimleri onu daha genç gösterdiği kesin.Sizlerde genç gösteren saç renkleri yazımıza göz atabilir ve size yakışan ve genç gösteren rengi, modeli bulabilirsiniz.

Gülben Ergen Saç Modelleri

Saçında ana renk olarak kumral kullanan ünlü sanatçı, kumralında farklı tonlarını tercih ediyor.Zaman zaman balyaj modeli kullansada bazen ombre modelleride kullanıyor.Bu modellerde sarı saç rengini tercih ediyor.Tabi tamamen sarı rengi kullandığıda oldu.

Gülben Ergen Kısa Saç Modeli

Gülben Ergen Kısa Saç Modeli

Kısa saç ünlü sanatçıya çok yakışıyor.Yüz şekli ile bu saçın ona yakışması normal.Sizde yüz şeklinize göre kısa saç size yakışır mı diye merak ediyorsanız Kısa saç modelleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Yeni Saç Modeli

Gülben Ergen Yeni Saç Modeli
Yeni Saç Modeli

Şu an güncel olarak kullandığı saç modeli balyaj.Kumral saçların üzerine sarı balyaj kullanıyor.Resimlerde son saç rengi ve modeli yer alıyor.

Eski Saç Modelleri

Ünlü sanatçının daha önce tercih ettiği saç renkleri ve modelleri ise şu şekilde;

Gülben Ergen Saç Modelleri
Gülben Ergen Uzun Saç kesimi
Gülben Ergenin Saçları

Ayrıca bir diğer ünlü sanatçı Elçin sangu hakkında hazırladığımız saç rengi ver modelleri hakkında detayların yer aldığı Elçin Sangu saç rengi yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Küllü Kumral Saç Rengi

Küllü Kumral Saç Rengi

Fastjel Krem

Fastjel Krem Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?